Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wydajnosc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie moje jest nastepujace.. Czy sa jakies dobre sposoby, na zwiekszenie wydajnosci komorki? SE Xperia X8, wgrany root, system android 2.3.7, wgrywany. Ofc daje lajki.

Opublikowano

Android i wydajność??? Kto tu chyba próbuje nas z trolololować.

 

 

@down: Chcesz poradę? Kup inny telefon bez Android.

 

 

A tak na serio to przecież stary telefon za marnym prockiem i ramem. Chcesz wgraj czystego andka bez nakładek może coś ci to da.

 

 

@Info dla moda :) Proszę patrzeć następnym razem ile ktoś ma talonów :)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Dobra, spróbuję tak jak mówisz, zobaczymy.

 

Dodam drugie pytanie do topicu.. Nie chce następnego robić...

 

Jak ustawić Swift Keya jako klawiaturę standardową? Po każdym resecie telefonu, musze od nowa klawe ustawiać, ta do pisania jest klawka andka

.. Dość męczące.xD

Opublikowano

tylko że pod podkręceniu procesora, bateria szybciej pada.

 

To taka mała informacja :D

 

@TOP

 

Wyczyść wszystkie niepotrzebne dane aplikacji, aplikacje, zamykaj procesy wszystkie.

A jeśli gra ci się tnie że masz mało FPS to już niestety trzeba zakupić nowy telefon :)

Opublikowano

Zainstaluj cyanogenmoda 7.2 i podkręć procesor i zrób swapa. Wydajność wzrośnie o ponad 300 %, ryzyko, że coś popsujesz jest, ale jeśli zrobisz wszystko tak jak trzeba zrobić, to nie ma najmniejszej szansy by coś zepsuć. Polecam stronę xda-developers.

 

tylko że pod podkręceniu procesora, bateria szybciej pada.

 

To taka mała informacja :D

 

@TOP

 

Wyczyść wszystkie niepotrzebne dane aplikacji, aplikacje, zamykaj procesy wszystkie.

A jeśli gra ci się tnie że masz mało FPS to już niestety trzeba zakupić nowy telefon :)

Dobre tweaki i governor to i dłużej może trzymać :)

 

Wpisz w markecie coś w stylu "podkręcanie procesora" mi pomogło. Jak w fruit ninja mi na moim ścierwie cięło to jak zwiększyłem to jest lajcik :D

Podkręcanie bez roota i zmodyfikowanego kernela

c2ed4e6f.jpg

Sry za dubla myślałem, że dołączy się do tamtego ^

 

 

// następnym razem nie połącze a zwarnuje :-) _Covver

Opublikowano

Advanced task killer to dno xD nie zamyka procesow, bardziej sprawdza mi sie Ram booster.

Zamyka procesy, musisz dać poziom bezpieczeństwa na najniższy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...