Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mc.HardMode.pl -- HardSurvival+Królestwa -- Dedyk -- Bez lagów -- Na takim nie grałeś...


ThePiranessi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podstawowe Informacje

IP: mc.HardMode.pl

Ilość slotów: 800

PvP: Tak

Moby: Tak

WhiteList: Off

Typ: HARD Survival+Królestwa! ~~||~~ Na takim nie grałeś...

Nether: Tak

Premium: Nie wymagane

Wersja: 1.5.2

ᴥ Dodatki

Niemożliwość budowania w trakcie 'lotu'

Pochodnie mogą zostać postawione na twardym gruncie, nie da się ich postawić na żwirze, piasku, ziemi.

Dodatkowo poniżej pewnej granicy jest 'zbyt mało powietrza' i oświetlenie z pochodni po prostu nie działa(głębie jaskiń)

Została dodana grawitacja cobble stone'a i dirtu

Stone(kamień 'przetopiony' lub standardowy) można wykopać

TYLKO kilofem żelaznym lub diamentowym, zużywają się one ponadto o wiele szybciej

Gdy wykopiemy jakieś złoże(np węgiel) kamień pod, nad oraz po 4 jego stronach zamienia się w cobble'a

(w połączeniu z grawitacją daje to większe zagrożenie podczas wydobywania złóż - wpadnięcie w lawę lub przepaść).

Można to wykorzystać do zdobycia materiałów na kamienne narzędzia w początkowej fazie gry

Potworom zostały dodane bronie oraz zbroje. Wszędzie można zobaczyć zombie w zbrojach czy nawet szkielety z mieczem zamiast łuku.

Z wszelkich potworów wylatują losowo ulepszone przedmioty wszelkiej maści (od drewnianych po diamentowe), są one jednak bardzo zużyte.

Dodany ulepszony creeper (łatwo go rozpoznać), który wybucha po 1 uderzeniu/strzale - polecam na niego łuk.

Tnt oraz creepery przy wybuchu pozostawiają o wiele więcej materiałów.

Tnt można zapalić tylko czerwoną pochodnią (zrobioną z redstone dust). Jest to skuteczny sposób na kopanie cobble'a.

Ponadto tnt występuje naturalnie obok żwiru a używać go można poniżej wysokości 100.

Królestwa są rodzajem frakcji/gildii. Mogą być dowolnie tworzone przez graczy.

Dostępna jest spora ilość komend dla królestw, które nie występują normalnie. Najważniejsze z nich to:

-ustawianie bazy dla królestwa (sethome), nie ma jednak komendy na powrót do spawna.

przejmowanie terytorium - lider królestwa może przejąć terytorium 16x16 (jeden chunk) i

rozwinąć je maksymalnie do 80x80 kratek (chunki muszą być obok siebie).

Pomaga w tym mapa, na którą można mieć wgląd używając specjalnej komendy.

Gracze spoza królestwa mają zakaz budowy/niszczenia czegokolwiek na przejętym terenie (chyba, że online są 3 gracze z danego królestwa).

Każdy może jednak otwierać skrzynki/drzwi. W momencie gdy obcy gracz wejdzie na teren, wyświetla się informacja o zagrożeniu.


POSIADAMY FORUM I SERWER TEAMSPEAK3 !!!
(Link i IP znajdziesz na spawnie)


Drop ze Stone'a

NIE!!!! Teraz zdobywasz wszystko normalnie!



[Właściciele]: Sahee & Piranessi

Rekrutacja na KidModa ON na naszym Forum [adres podany jest na spawn]

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Kolego gdzie masz lagi, podaj prędkość internetu, oraz ilość twoich fps, oraz specyfikację komputera :D

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

@up: Zainteresowania TIBIA. I wiadomo o co chodzi. Zabezpieczenia przed x ray są. Jeżeli nie potrafisz grać bez to wyjdź. Pozdrawiam i zapraszam do gry

bez gif.

Opublikowano

@up: Zainteresowania TIBIA. I wiadomo o co chodzi. Zabezpieczenia przed x ray są. Jeżeli nie potrafisz grać bez to wyjdź. Pozdrawiam i zapraszam do gry

 

Dziecko proszę cię wyjdź,po twoim poście widać że masz ~15 lat.

 

Dam głowę że nawet nie włączyłeś tibii a hejtujesz każdego kto w tą grę grał,tylko po obejrzeniu kilku filmików na yt czy opinii innych.

Twoje zachowanie jest po prostu żałosne... Ps.Polecam użyć czasami przecinka zamiast kropki.

 

A co do serwera to grałem przed chwilą i co chwilę cofki,wystarczy wejść na serwer i pograć ~15min.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Dziecko proszę cię wyjdź,po twoim poście widać że masz ~15 lat.

 

Dam głowę że nawet nie włączyłeś tibii a hejtujesz każdego kto w tą grę grał,tylko po obejrzeniu kilku filmików na yt czy opinii innych.

Twoje zachowanie jest po prostu żałosne... Ps.Polecam użyć czasami przecinka zamiast kropki.

 

A co do serwera to grałem przed chwilą i co chwilę cofki,wystarczy wejść na serwer i pograć ~15min.

No Shaders ma racje... jesteś dzieckiem.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

No Shaders ma racje... jesteś dzieckiem.

Tibia to fajna gra, sam ostatnio pykam ze znajomymi w pracy.

 

Pozdrawiam i zapraszam do gry na świetnym serwerku :)

bez gif.

Opublikowano

No Shaders ma racje... jesteś dzieckiem.

 

Wyzywa mnie od dzieci 16 latek.

 

Co się z tym światem dzieje ? -.-

 

Jeśli jesteś w Administracji tego serwera, to jesteś przykładem jaka Administracja jest "dorosła".

//Mamy od tego dział.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...