Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] jak zmienić domyślny procesor graficzny


retaliate

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, ostatnio otworzyłem temat odnośnie problemów z grą Duel of Champions która to nie uruchamiała się poprawnie a mianowicie podczas uruchamiania launchera następował crash. Z racji że ciągłe uruchamianie aplikacji z rara zaczęło mnie delikatnie mówiąc denerwować postanowiłem pogrzebać w ustawieniach, i violla:

 

4iCR7mS.jpg

 

co ciekawe launcher uruchamia się tylko poprzez zmianę procesora graficznego na integre, stąd moje pytanie jak zmienić w ustawieniach aby gra uruchamiała się domyślnie z integrą

 

z góry dziękuję drodzy forumowicze za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. ;)

 

PS: troszke offtop ale przypiąłem to tutaj aby inni którzy mają problemy z tą grą widzieli

Opublikowano

On zmienia w ten sposób i mu działa, ale chyba też byś się wkurzył, gdybyś za każdym razem musiał to robić ...
Proponuję napisać jakiś topic w dziale bardziej w te tematy skierowanym :
Komputery - Tam na pewno ktoś Ci doradzi ;p, a tutaj niekoniecznie znajdziesz pomoc.

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Niestety, lecz jest to problem z natury Komputerowy, dlatego też tam kieruję Twoje zapytanie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...