Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★ NEW ★ DEDYK ★ 1.5.2 ★ SurvivalGames ★ Time4play ★ Freebuild/Survival ★ OtherDrops ★ Rekrutacja


deadmau5x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Time For 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Play

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Dedyk

strzalka.gifSloty: 150

strzalka.gifIP serwera MC: s1.pac-craft.pl

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

!!! Ważne !!!

Nie jest to typ serwera, który po miesiącu padnie. Dbając o dobre zdanie graczy bierzemy tylko dojrzałe względem zachowania osoby do administracji, a serwer mamy opłacany regularnie. ^^

Administracja2.png
[Właściciele]: Tomek & ciapa

[HeadAdmin]: M4U5ER

[Admin]: Chester

!!! Szukamy doświadczonych administratorów/moderatorów/budowniczych do dalszego rozwoju serwera !!!

Kontakt Skype z[HeadAdmin]: M4U5ER: headhunterz52

Kontakt Skype z [Właściciel] Tomek: tomasz.toka

pluginy.png
CookieMonster, iConomy, NoCheatPlus, OpenInv, ColorMe, azrank, OtherDrops, WorldGuard, SpamGuard, WorldEdit, ClearLag, SURVIVAL GAMES aż 3 mapy !!! Zachęcamy ;)

InformacjeDot.png

Drop ze Stone:

Diament: 0,7 %

Szmaragd: 0,5 %

Złoto: 1,5 %

Żelazo: 3 %

TeamSpeak3 & Forum w pracach.


Tutaj możesz rozpocząć swoją przygodę z minecraftem w trybie multiplayer !!! Zbuduj dom, przetrwaj, baw się ze znajomymi !!!

Eventy organizujemy w miare możliwości przy odpowiedniej ilości graczy ! Choćby i codziennie Nie tolerujemy braku kultury, każdy gracz, łamący regulamin jest karany upomnieniem, kickiem, a w ostateczności banem. Od każdego, zarówno od graczy jak i administracji oczekujemy pełnego szacunku..

DODATKOWO OFERUJEMY:

# Profesjonalną pomoc administracji dla gracza,

# Częste eventy (w zależności od ilości graczy)

# Miłą atmosfere

# Dobry kontakt z administracją

# A przede wszystkim ...
Ciekawe i najbardziej przydatne pluginy, które umilą i ułatwią grę graczom :D

Serdecznie Zapraszam i wbijajcie bo warto ; ]

~Mauser ;3

Opublikowano

Serwera nie polecam z kilku powodów które wymienię poniżej:

- nie ogarnięta administracja

- wypuszczają niedokończony serwer

- moby i zwierzęta na arenach sg

- źle ustawione permissions

- brzydkie areny sg

 

A co do nieogarniętego HeadAdmina i zwierzaków na arenie - tutaj mam dowody w postaci zrzutów ekranu:

62258385.png

96926773.png

31146447.png

Opublikowano

Naprawde H@ serwera nie ogarnienty nie polecam , H@ spytal goscia bo chyba sie znali , jak wbil na serwer PanMleczko dam cytat maly m4user: przesladujesz juz mnie Panml...: nom , widze ze jest rekrutacja na budowniczego moglbym sie zglosic m4user : a ogarnoles sie ? ,,,,,, <----- pyta sie ludzi czy sie ogarnol a sam sie zachowuje jak dziecko na serwerze.. mam nadzieje ze jest wiecej H@'dmow i go ogarna...

Opublikowano

Są lekkie nie dociągnięcia, Administrator M4U5ER nie za bardzo Mi się podoba ze swą kulturą, reszta jest tzw. "ogarnięta"..


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...