Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MyMcWorld [SURVIVAL+ŻYCIA][NO-PREMIUM][WHITE_LIST][EXP ZE STONE] OTWARCIE PIĄTEK 10 MAJA 20:00 ! ZAPRASZAMY !


TheSplatii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MyMcWorld

informacje.png

strzalka.gifTYP: survival + życia

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: gs2.internalhost.pl:25755

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak - ale sa pewne zasady czytaj pkt. 1 dodatkowych informacjii

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak - 3/4 dni po otwarciu serwera włączymy

strzalka.gifBialaLista: Tak - wzór podania pkt. 2 dodatkowych informacjii

admini.png

Splatii i Barii [ Gramy na survivalu - jak gracz ]

 

pluginy.png

LifeMC , LWC , LogBlock itp.

 

inf.png

 

1. Na serwerze jest włączone PvP jednak gramy pokojowo żeby nie było problemów. Można się bić jeśli obie osoby się zgadzają , jeśli zabijesz kogoś przypadkowo to daj mu diaxa

2. Na serwer można dostać się pisząc podanie wzór:
1. Nick:
2. Masz Premium?:
3. Od kiedy i jakiej wersji grasz w Minecraft'a?:
4. Akceptujesz zasady?:
5. Będziesz nagrywał ze serwera?:
6. Jeśli tak daj link do twojego kanału:
7. Dlaczego ciebie mamy dodać?:
8. Coś od siebie:
3.Zasady:
- nie griefuj
- przestrzegaj pkt. 1 [ pkt. o pvp ]
- nie kradnij
- nie pros o itemy
- buduj ładnie ;d
4. OGARNIJ:
- na serwerze są życia [ 3 na start ] dostajesz jedno jedząc diamenta
- diaxy lecą ze stone'a
- admini grają jak ty - na survivalu
5.Jesli się dostaniesz postaraj się ładnie budować ponieważ serwer powstał z myślą o

dobrej grze i miłym dla oka widoku pięknych budowli zrobionych przez
graczy z całej polski

Zgłoszenia piszcie tu pod spodem lub na GG: 46030886
Opublikowano

Na serwerze można nazywać zwierzęta ! [ kot/pies ] Zapraszamy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...