Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dojsć do Atlandyty v1 z mniejszym lvl niż 90


Petoss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postanowiłem z nudów zrobić mały poradnik myśle że można to tak nazwać ;p

Więc tak zrobiłem zdjecie na którym zaznaczyłem jak dojsc na atlandyte z mniejszym lvlem niz 90.

Jest to bardzo przydatne na prywatnych serwerach, bo po co mamy się meczyć na paljąkach v2 do 90lvl jak mozemy isc na atlandyte ;p.

Na mapce pokazana jest droga z orków.


2zps0us.png

Jeśli ci chociaż troszeczkę pomogłem to daj LUBIE TO

Poradniki


[Poradnik] Xenobot tworzenie skryptu 100% afk -http://www.mpcforum.pl/topic/1096405-xenobot-100-afk-skrypt-tutorial-pl/#entry9478544



LUBIE DAWAĆ +++++

Opublikowano

Na jakim serwerze tak to działa?

Bo szczerze mówiąc nie spotkałem żadnego serwera gdzie do 90lv trzeba byłoby się męczyć w v2.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Eee ... Przecież to jest wiadome :) Na większość serwerów tak można :P Więc poranki nieprzydatny

zrobiłem ten "poradnik" dlatego że dużo osób którym o tym mówiłem tego nie wiedzieli jest to dla nowych graczy....

Poradniki


[Poradnik] Xenobot tworzenie skryptu 100% afk -http://www.mpcforum.pl/topic/1096405-xenobot-100-afk-skrypt-tutorial-pl/#entry9478544



LUBIE DAWAĆ +++++

Opublikowano

Na wielu serwerach już to nie działa ponieważ zablokowany jest już ten teleport, ale poradnik tak czy inaczej przydatny ! .

Jeste hejtejem i dobrze mi z tym ziomki ; )

 

Opublikowano

Do av1 można iść z 75 lvl'em, ale dobra... No tak, czy tak przyda się, ale i tak trzeba krwisty. A zresztą każdy o tym tp wie, więc zbędny tut'ek. :)

Opublikowano

Do av1 można iść z 75 lvl'em, ale dobra... No tak, czy tak przyda się, ale i tak trzeba krwisty. A zresztą każdy o tym tp wie, więc zbędny tut'ek. :)

Chłopcze czytanie ze zrozumieniem cie boli? czy tylko udajesz? przeczytaj 4 posta a potem mozesz wypisywać zbędne posty.... To tak jak ja bym powiedział że każdy wie jak zmienić kod do klatki w bloku za pomocą domofonu, ale to jest rozumowanie "durnych" ludzi którzy myślą że jak oni coś wiedzą to już każdy też to ma wiedzieć.

Poradniki


[Poradnik] Xenobot tworzenie skryptu 100% afk -http://www.mpcforum.pl/topic/1096405-xenobot-100-afk-skrypt-tutorial-pl/#entry9478544



LUBIE DAWAĆ +++++

Specjalista
Opublikowano

Wszyscy którzy grali dawno temu w metina (przed atla v1) dobrze to znają.

giphy.gif

Opublikowano

Wszyscy którzy grali dawno temu w metina (przed atla v1) dobrze to znają.

 

człowieku czy ty cierpisz na jakąś rozwlekłą chorobe mózgu czy poprostu jestes taki od urodzenia ? nie umiesz czytać?

STARE STARE I NIEPOTRZEBNE !!

widze że geniusz z bardzo wielkim mózgiem nam sie odezwał, wiec ja napisze cos o twoim poscie NIEPOTRZEBNY!!!! prosze troli którzy chcą tu wchodzic i pisać zbetne posty jak "pajac" wyżej i wypisuja sobie kolorkami zdobyte posty by pisali w innych tematach bo dla mnie są to posty NOOBSKIE ZBEDNE NIEPOTRZEBNE .

Poradniki


[Poradnik] Xenobot tworzenie skryptu 100% afk -http://www.mpcforum.pl/topic/1096405-xenobot-100-afk-skrypt-tutorial-pl/#entry9478544



LUBIE DAWAĆ +++++

Opublikowano

Eee ... Przecież to jest wiadome :) Na większość serwerów tak można :P Więc poranki nieprzydatny

Nie,mylisz sie na niektorych nie dziala i to na wiekszosci nie dziala na malo ktorym dziala .

Specjalista
Opublikowano

Petoss grzeczniej, pozatym poradnik top miesiąca JAK JUŻ WSPOMINAŁEM STARE I KAŻDY ZNA. Skoro spodziewałeś, że znamy to po cholere ten "poradnik" jak to nazwałeś?

giphy.gif

Opublikowano

Petoss grzeczniej, pozatym poradnik top miesiąca JAK JUŻ WSPOMINAŁEM STARE I KAŻDY ZNA. Skoro spodziewałeś, że znamy to po cholere ten "poradnik" jak to nazwałeś?

to ty napisałeś że to znasz.... ale spytaj sie o to osoby ktora zaczeła grać np na pandorze i gra od paru dni i dajmy na to że ktoś mowi mu żeby poszedł sobie expic na atlantyde ale ma mniejszy lvl niż 90, teraz pomyśl sobie ze ta osoba szuka tego w googlach i znajduje moj temat....

Poradniki


[Poradnik] Xenobot tworzenie skryptu 100% afk -http://www.mpcforum.pl/topic/1096405-xenobot-100-afk-skrypt-tutorial-pl/#entry9478544



LUBIE DAWAĆ +++++

Opublikowano

Jak dla mnie z jednej strony dla ludzi którzy grają 1 raz w metka może się przydać a dla innych trochę to "żenada " ale za dobre chęci + się należy :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...