Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Usama Su kocken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Projekt serwera AfterParty poszukuje:



Sponsora lub Hostera na serwer!



Od sponsora oczekuję:


Zakupienia jakiegoś VPS/Dedyka i pomoc w jego konfiguracji.



Od hostera oczekuję:


Uczciwości, zaufania, dużo wolnego czasu (komputer online minimum 14/15 - 22/23)





Chętnych zapraszam na PW ! :)


727881401622271220780.jpeg
  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Oferuje:

-Kodowanie pod patcher metin2 i tworzenie grafiki :

Pracuję z Microsoft Visual Basic 2010 Express i Adobe Photoshop CS6.

 

Ostatnia prace:

 

1.

 

40032614.png

2.

nr1fy.png

Kontakt Forum lub Gadu-Gadu: 47392286

 

 

Opublikowano
Dzisiejszy post dotyczy poszukiwania ludzi do stworzenia profesjonalnego serwera, który zostanie przeniesiony po ukończeniu na [ Serwer Dedykowany ] !





Chcemy zrobić serwer [ Hard ], na którym będzie miła atmosfera wiele eventów i będzie on na długie długie lata najważniejsze informacje o serwerze;


- maksymalny poziom - 99,

- brak zmiany i dodania bonów u handlarzy ( tylko drop z Bossów/Metinów ),

- maksymalny poziom kamieni duszy +4,

- brak nowych broni na poziom 100+ czy coś tego typu- jak na razie,

- dodane niebiańskie stale [ takie jak na Metin2.PL ],

- dodanie kostiumów,

- pieczęcie z wierzchowcami ( bony 20% na moby itd. :) ),

- skrzynie ucznia co 10 Lv. [takie jak na PL'u],

- brak kamieni duchowych ( również drop z Bossów/Metinów z większym % jak na PL'u ! ),

- Skrzynia KU z Metinów ( 4 KU w każdej skrzyni dla danej klasy ),

- Nowe dungeony,

- Smoki ( z Atlantydy i Czerwony ),

- Grota v1/v2, v3,

- Misja co 24h u Kapitana [ nagroda : losowa ],

- Nowa broń dla Mentala [ możliwość zrobienia z partyzany - na 80 poziom ! ],

- Nowe misje fabularne/nowe,

- Noc/dzień,

- Epickie bransolety/kolczyki [ takie jak w PL'u],

- System Bengali,

- Szkatułka Tenari ( fasolka zen / dodanie 5 bonusu ),

- Na czacie komunikat zdobycia poziomu i zabicie Bossa przez danego wojownika,

- edytowane nowe m1 i wiele innych ciekawych rzeczy których nie będę już tutaj wypisywał :)




Więcej informacji można zdobyć pod nr. Gadu-Gadu - 39393699.







Potrzebujemy kilka zgranych osób do pomocy przy projekcie m.in :





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



● Grafika - wykonanie loga, rang, elementów do strony,



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


● Questera - tworzenie profesjonalnych misji,



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



● Osoba która zajmie się Clientem - profesjonalna edycja Clienta, dodanie texur, zmiana nazw itp,



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



● Technika - osoba która potrafi funkcjonować w plikach na FTp oraz FreeBSD,



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



● Webmastera - osoba która zajmie się wykonaniem profesjonalnej strony oraz pomoc przy forum



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------






Ważne ! :



Osoba która zdecyduje się podjąć prace nad naszym projektem musi mieć sporo wolnego czasu i poświęcić go na pracę nad serwerem.







Kontakt :



● GaduGadu : 39393699

Opublikowano

5u2repx57v4x.png


Chciałbym postawić serwer mt2 - vps


Szukam do pomocy osoby, która :


- postawi serwer (umie edytować moby, npc, mapki, dodawać itemy itd)


- jest w miare często (minimum raz na 3 dni)


- jest odpowiedzialna



Serwer typu easy / medium z znaczną ilością epików jak się da no i ciekawych map, żeby było co robić :)



vbuhvwylupx1.png


Serwer vps (co do ceny serwera do ugadania się z osobą chętną pomóc)


Za pomoc :


Na pewno [GM]. Co więcej można się dogadać na pw. Oczywiście zależy od jakości wykonania.



Kontakt gg : 44315043



bimguhjy87wj.png


Opublikowano

Szukam Zaawansowanego ClientMaster Na Serwer Hamachi. Który będzie miał w 100% opanowane dodawanie zbroi broni biżuterii kostiumów nowych fryzur itd. Jestem w stanie zaoferować rangę GM z all prawami w grze chętni Pisać PW !!!!

76989123606991442937.png


Opublikowano


Imię: Dawid

Wiek: 17 lat.



2zz01as.png


Obróbka graficzna (Poziom określam jako średni)

Obróbka video (Pracuje w Sony Vegas Pro 11 PEŁNA wersja)

Nawiązywanie nowych znajomości

Organizowanie przeróżnych konkursów/eventów/zabaw


Znajomość komend, tych które naprawdę są przydatne w tym fachu. (Resztę posiadam w notatniku zapisane)


Dość dużą wiedzę na temat budowy, funkcjonowania serwerów prywatnych Metin2.

4l12le.png



Średnio
dziennie można na mnie liczyć od 4 do 10 Godzin... W zależności czy
jest to weekend czy dzień tygodnia. Oczywiście mogą zdarzyć się
przypadki, że w któryś dzień będę krócej niż 4h, z prywatnych powodów...
No ale nie ma co "gdybać:...


14mffjp.png



Moje
doświadczenie jako GM itp jest dobre. Na dedyku byłem 2x GM, serwery
mogę podać na PW, jeżeli będzie taka potrzeba (Nie będę reklamował
innych serwerów). [Najczęściej można mnie spotkać pod nickiem SPOKOJNY .
Większość graczy myślę, że była zadowolona z mojej posady, ze względów,
że dużo pomagam... Nie "olewam" PW od graczy... Na każde sensowne
pytanie na 100% odpowiem... Nie ma u mnie wymówek typu "Bo mam duży
spam"... Po prostu mam do innych taki sam szacunek jak i do siebie.


20qe6x0.png



Hmm...
Gdy raz zasmakowałem posady GM, to bardzo mi się spodobało, lubię mieć
obowiązki, teraz po przerwie ok.2miesiące chciałbym znowu zasmakować tej
przyjemności. Prawdę mówiąc jest to dla mnie przyjemność jak mogę komuś
pomóc... Motywuje mnie jeszcze myśl, że mogę dużo wprowadzić do Teamu
jak i wynieś z niego... Człowiek zawsze się uczy czegoś nowego.


34p1axh.png



A
więc mam na imię Dawid, lat 17, znajomi mówią mi Kosa... Pewnie
zastanawia was dlaczego ? A więc prawdę mówiąc to dokładnie sam nie
wiem... Po prostu kiedyś, koleżanka tak na mnie wymyśliła w szkole
podstawowej 1-3 no i tak już zostało do dzisiaj. Nie wiem, dlaczego, ale
mikrofon nie działa mi na Team Speaku 3, lecz działa tylko na skype.
Mieszkam w mieście, o nazwię Bartoszyce, interesuję się Motoryzacja,
Tuningiem skuterów, quadów, samochodów, Koszykówką, ostatnio także piłką
nożną (tylko gdy gra nasza reprezentacja), Kobietami , tworzeniem
Grafiki, obróbką video oraz edycja/tworzeniem serwerów metina. Jestem
otwarty na nowe znajomości, posiadam bogatą kulturę osobistą, cierpliwy,
systematyczny, i przede wszystkim miły... Ciężko jest mnie wyprowadzić z
równowagi. Lubię dużo się pośmiać, pożartować sobie itp

Często pomagam, graczom w grze, gdy piszą... Trzymam się przysłowia "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".

Jak każdy człowiek, mam również swoje wady, lecz nie potrafię sam
wskazać jakie to... Jedni uznają moje rozgadanie jako wadę drudzy jako
zaletę itp... Ciężko jest tu mówić o swoich wadach i zaletach. Na pewno,
będzie nie jedna okazja, abyście mnie lepiej poznali. Zawsze, gdy gram
jestem również na komunikatorze. Więc nie powinniście mieć dużego
problemu z kontaktem ze mną.

Można się po mnie spodziewać, pełnego wypełniania obowiązków. Myślę, że
na początek to starczy co już o sobie wypisałem. Jak już wyżej pisałem,
na pewno się na mnie poznacie


Pozdrawiam.

GG:37966911

Opublikowano

Witam, zostanę Grafikiem 3D na gotowym serwerze dedykowanym lub takim w fazie tworzenia. Od teamu oczekuję chęci do pracy, pełnego kontaktu, zrozumienia w niektórych sprawach oraz przybliżenia projektu serwera. Oczekuję także posady GM/GA oraz % z IS. Oferuję w zamian wiele ciekawych potworów, broni, NPC, petów i obiektów.

 

Tutaj przykładowy set broni:

 

setpierwszy.png

 

Więcej moich prac (choć nie wszystkie) znajdziecie w moich tematach lub na moim fanpage

https://www.facebook.com/pages/Mark/439864186061126

 

 

Kontakt

GG: 12409233

Skype: marek.mark16

 

 

NIEAKTUALNE !!!

^^

Opublikowano

Zostane Mistrzem Gry


Witam, zostanę Game masterem na dedykowanym serwerze Metin2.


Nazywam się Grzegorz mam 17lat, posiadam sporo wolnego czasu oraz duże doświadczenie.



Doświadczenie / rangi


Były [GM] serwera Metin2 Glador s1 [Dedyk]


Były [HA] Nivra [Dedyk]


Były sponsor [sGM] & Neverius [Dedyk]


Były [GM] Havitus [Dedyk]


Pisac gg: 39606006

Opublikowano

Witam , poszukuję osób do stworzenia serwera projektu metin2 .



Oczekuję:


Technika


WebMastera


Grafika



Oferuję:


Forum IPB z licką.


TeamSpeak3 512 slotów.


Ogarniam jako GM VideoMaster.


Pomysłodawca.



Oraz mam pliki 95% skończone tylko trzeba je wgrać , pod serwer Easy/Medium.


Opublikowano

SZUKAMY HOSTERA/SPONSORA NA SERWER HAMACHI !!!



Czego Oczekujemy Od Hostera


-Dobrego sprzętu


-Jak najwięcej godzin online


-Umiejętności postawienia serwera


-Chęć współpracy



Co Oferujemy:


-Range [HA] na forum oraz w grze


-Miłą współpracę



Czego Oczekujemy Od Sponsora


-Zakupienia VPS'a (cena do 50zł)


można kupić lepszego



Co Oferujemy:


-Range [HA] na forum oraz w grze


-Miłą współpracę


-Zgrany team




Więcej Informacji na GG



Kontakt:


GG- 46540284

Opublikowano

Zaoferuj strone pelna:

 

metin5s1.pl

 

oraz pelne pliki metin5 ( stara baza itp z 2012!)

 

zaoferuje rowniez inne strony www.

 

Zapraszam GG: 45628640

Opublikowano

Witam , poszukuję osób do stworzenia serwera projektu metin2 .



Oczekuję:


Technika


WebMastera


Grafika



Oferuję:


Forum IPB z licką.


TeamSpeak3 512 slotów.


Ogarniam jako GM VideoMaster.


Pomysłodawca.



Oraz mam pliki 95% skończone tylko trzeba je wgrać , pod serwer Easy/Medium.
















Opublikowano

Projekt (xxx)


Nie mamy jeszcze nazwy


Poszukuję Technika



Technik musi umieć, rzeczy takie jak:


-Dodawanie Map


-Dodawanie Petow


-Dodawanie wszelkiego rodzaju eq/mobów itp



Na sam początek dostanie Dane do VPS'a, aby sprawdzić umiejętności, itp.



Wynagrodzenie:


-Ranga Serwer/Forum


-% z ItemShopu



Wymagania (Poza wyżej wymienionymi).:


-Uczciwość


-Kultura



Kontakt:


GG:37778338


Wszystko związane z TS'em, odpada.





AKTUALNE


74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

SZUKAMY HOSTERA/SPONSORA NA SERWER HAMACHI !!!



Czego Oczekujemy Od Hostera


-Dobrego sprzętu


-Jak najwięcej godzin online


-Umiejętności postawienia serwera


-Chęć współpracy



Co Oferujemy:


-Range [HA] na forum oraz w grze


-Miłą współpracę



Czego Oczekujemy Od Sponsora


-Zakupienia VPS'a (cena do 50zł)


można kupić lepszego



Co Oferujemy:


-Range [HA] na forum oraz w grze


-Miłą współpracę


-Zgrany team




Więcej Informacji na GG



Kontakt:


GG- 46540284

Opublikowano

Witam !


Chciałbym złożyć moją skromną osobę na stanowisko Game Mastera [GM] lub Administratora na FORUM Na prywatnym serwie mt2.



Troszkę o mnie:



Mam na imie Sebastian, mam 16 lat pochodzę z Radomia woj. Mazowieckie. Interesuje się grami komputerowymi najbardziej CS oraz Metin. Przygodę z Metinem zacząłem około 5 lat temu. Najczęściej mozna mnie znaleźć na serwerach o szybkim expie i wysokim poziomie. Jestem cierpliwym i uczciwym człowiekiem ;] Lubię pomagać w prowadzeniu serwera oraz mam szacunek do każdego nawet do wroga ;]





Czym się zajmę:



- Eventy


- Ogarnięcie całego serwera


- Możliwe wpłacenie niewielkiej kwoty pieniężnej [nie na nowy serwer.]


Jeśli forum:


- Opanowanie całego forum


i nie tylko



Kontakt:



PW


gg: 35116843


e-mail: [email protected]



Można składać do mnie na gg propozycję stanowisk na forum jak i na serwerze.



Proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć z jakiego serwera pochodzicie ;] Pozdrawiam.


Opublikowano

Proszę czytać regulamin tematu.

Wyraźnie napisane jest że refy ofert robimy co 6 dni.Niektórzy robią to nawet co 1h...

 

 

7. Użytkownik może odświeżać swoje zgłoszenie raz na 6 dni. 
 

Opublikowano

cooltext1028295623.png

Witam,mam na imię Piotr.Mam wieku 17lat.Jestem bardzo docenianym grafikiem.

Moje doświadczenie na temat grafiki jest ogromne.Postanowiłem pomóc osobom tym,którym zależy na orginalnej grafice.

cooltext1028302428.png

Oferuję:

-Wykonanie obrazy rang na forum(emblematy)

-Orginalne banery,loga.

-Edytowanie m1.

-Pełnoletność

-Oraz wiele,wiele więcej!

cooltext1028307869.png

Oczekuję:

-Rangi na forum/w grze/na TS`IE

-Miłej atmosfery

Jeśli zaciekawiło moje podanie,piszcie na pw,lub na gg 31214648..

cooltext1_nrhsqrp.png

Opublikowano

Wymienię się ten set broni, lub jeden z mountów pokazanych na ss za layout patchera(ew. odsprzedam)

 

 

wovhp3.jpg

 

Mountsjpg_nrhpnrs.jpg

 

 

 

Opublikowano
Dzisiejszy post dotyczy poszukiwania ludzi do stworzenia profesjonalnego serwera, który zostanie przeniesiony po ukończeniu na [ Serwer Dedykowany ] !





Chcemy zrobić serwer [ Hard ], na którym będzie miła atmosfera wiele eventów i będzie on na długie długie lata najważniejsze informacje o serwerze;


- maksymalny poziom - 99,

- brak zmiany i dodania bonów u handlarzy ( tylko drop z Bossów/Metinów ),

- maksymalny poziom kamieni duszy +4,

- brak nowych broni typu Runiczne Ostrze itp,

- dodane niebiańskie stale [ takie jak na Metin2.PL ],

- dodanie kostiumów,

- pieczęcie z wierzchowcami ( bony 20% na moby itd. :) ),

- skrzynie ucznia co 10 Lv. [takie jak na PL'u],

- brak kamieni duchowych ( również drop z Bossów/Metinów z większym % jak na PL'u ! ),

- Skrzynia KU z Metinów ( 4 KU w każdej skrzyni dla danej klasy ),

- Nowe dungeony,

- Smoki ( z Atlantydy i Czerwony ),

- Grota v1/v2, v3,

- Misja co 24h u Kapitana [ nagroda : losowa ],

- Nowa broń dla Mentala [ możliwość zrobienia z partyzany - na 80 poziom ! ],

- Nowe misje fabularne/nowe,

- Noc/dzień,

- Epickie bransolety/kolczyki [ takie jak w PL'u],

- System Bengali,

- Szkatułka Tenari ( fasolka zen / dodanie 5 bonusu ),

- Na czacie komunikat zdobycia poziomu i zabicie Bossa przez danego wojownika,

- edytowane nowe m1 i wiele innych ciekawych rzeczy których nie będę już tutaj wypisywał :)




Więcej informacji można zdobyć pod nr. Gadu-Gadu - 39393699.







Potrzebujemy kilka zgranych osób do pomocy przy projekcie m.in :





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



● Grafika - wykonanie loga, rang, elementów do strony,



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


● Questera - tworzenie profesjonalnych misji,



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



● Clientmastera - profesjonalna edycja Clienta, dodanie texur, zmiana nazw itp,



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



● Technika - osoba która potrafi funkcjonować w plikach na FTp oraz FreeBSD,



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



● Webmastera - osoba która zajmie się wykonaniem profesjonalnej strony oraz pomoc przy forum



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------






Ważne ! :



Osoba która zdecyduje się podjąć prace nad naszym projektem musi mieć sporo wolnego czasu i poświęcić go na pracę nad serwerem.







Kontakt :



● GaduGadu : 39393699

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...