Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Średniowieczna Kraina ! [WL][1.5.2][Dedyk][Ogarnięta Administracja]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: KoVu

Wiek: 13

Ogar: taaaak :D


Umiesz budować w stylu Średniowiecznym: Nie bardzo , ale zawsze można zobaczyć na yt :D

TS/Skype:
mam to i to :D

Opublikowano

Mam nadzieję że YT nas nie zawiedzie :):D Dodany.



Aha ! I Chciałbym przypomniec że mapa jest generowana na Alphie (NIe do zdobycia surowce bedzie mozna wygrac na eventach)

Opublikowano

Nick: szymonek202
Wiek: 14
Ogar: Tak
Umiesz budować w stylu Średniowiecznym: Tak sobie
TS/Skype: Nie

Opublikowano

Nick: Partykx77
Wiek: 14
Ogar: Tak
Umiesz budować w stylu Średniowiecznym: Hmmm , nie buduje w stylu średniowiecznym , ale można spróbować :D
TS/Skype: To i to , ale wolę TS'a ;P

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Nick: Skc_Hunter

Wiek: 15

Ogar: Oczywiście jest :)

Umiesz budować w stylu Średniowiecznym: Tak.

TS/Skype: Posiadam.

 

Dodam, że posiadam również konto Premium.

Opublikowano

Nick : Zboro


Wiek: 13, ale nie jestem jakimś kidem czy coś w tym rodzaju :)


Ogar: Według mnie 10 :) Potrafię się dogadać z każdym i pójść na jakiś kompromis :)


Budowani: 7/10 :) Moje budowle nie są idealne ale też nie "szałasy z drabinkami"


Skype. przemek.zborowski4.


Jeśli chodzi o czas to w tygodniu dużo go miał nie będe, ponieważ muszę się uczyć itd, itd. :) Więc tak od 20 do 21.30 dziś będe dostępny ;) Dużo czasu mam na wieczór w weekendy :)


Liczę na przyjęcie ;) Dzięki cześć! :D

Sadzić, Palić, Zalegalizować !!

Opublikowano

Nick: IslandIcedZ
Wiek: 13
Ogar: Tak.
Umiesz budować w stylu Średniowiecznym: Umiem, nie tak dobrze ale umiem :D
TS/Skype: Mam obydwa, Skype: wojtek.piekarczyk2 a na TS'ie różne kanały.

Opublikowano

Nick: Domi2533
Wiek: 13
Ogar: 9/10
Umiesz budować w stylu Średniowiecznym: Tak
TS/Skype: Brak/Brak

Opublikowano

Nick:TwistedPL
Wiek:16
Ogar:ta
Umiesz budować w stylu Średniowiecznym: No nie zabardzo ale sie ucze...
TS/Skype:Tak obydwa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...