Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak przenieś konto na inny serwer&różnica w pingu


xDeuXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano
Chciabym przenieść konto z east na west tylko

nie wiem jak i czy jest jakaś zmiana w pingu

Z góry dzieki za odp.

Opublikowano

Nie ma różnicy, co do przeniesienia to musisz kupić Przenosiny na EU WEST. Kosztuje to 2600 rp.

A jak przenieść konto ?

EDIT: A to nie jest za darmo ?!

Opublikowano

A jak przenieść konto ?

EDIT: A to nie jest za darmo ?!

Jeśli masz założone konto przed podziałem serwerów na Nordic i West to możesz przenieść się za darmo.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

z East na West, nie ma zbytniej różnicy pingu bo regiony leżą blisko siebie, różnica wystąpiłaby gdybyś transferował się na bardziej oddalony region.

 

Konto przenosisz klikając w sklepik w LoLu, zakładka Inne. Tam, jeśli masz konto przez rozłamem europy na eune i euw (chyba była oprócz tego jeszcze jedna okazja na zdobycie tego, bo sam transferowałem się raz i mam jeszcze 1 darmowy transfer na smurfie) to masz darmowe, jeśli nie to musisz uiścić kwotę w wysokości 2600RP

Opublikowano

nie wiem czy bedzie roznica w pingach ale podam ci na przykladzie moim i kumpli

 

na nordicu mielismy pingi po 30-40

 

przenieslismy sie na turka patrzymy a tam zonk

 

pingi po 10-30

 

wiec nie wiem od czego to zalezy czy poprostu turki maja taki potezny serwer

Opublikowano

nie wiem czy bedzie roznica w pingach ale podam ci na przykladzie moim i kumpli

 

na nordicu mielismy pingi po 30-40

 

przenieslismy sie na turka patrzymy a tam zonk

 

pingi po 10-30

 

wiec nie wiem od czego to zalezy czy poprostu turki maja taki potezny serwer

Tureckie serwery są również w niemczech, tak samo jak eune.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Ping jest taki sam.

 

Nie, nie jest to za darmo. Cena to 2600 RP czyli w przeliczeniu około 70 zł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...