Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Nieodpychanie z konia na Gondor/Xenox


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Poszukuję nieodpychanie z konia na gondormt2. Te pliki z PC.epk i PC.epx nie działają niestety.
Ewentualnie jeżeli ktoś ma kamermoda to prosiłbym o pomoc jak wgrać gondora aby dzialal.
Z góry dzięki.

Opublikowano

 

Tutaj nieodpychanie :

http://www.mpcforum.pl/topic/625251-dl-brak-odrzutu-z-konia-i-miecza-by-boy4538/

 

A tutaj masz multihacka od Kamera ,który działa na każdym serwerze :

http://metin2mod.tk/multihack.html

 

 

Tutaj łap poradnik jak wgrać serwer do KamerModa :

http://metin2mod.tk/guide/

 

 

A tutaj tego Moda :

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

Co Do tego co podałeś to tak:

Zanim podasz linka sprawdź czy aktualne, bo dl do tego nie odpychania wygasł.

Po drugie gondor jest tych samych plikow co xenox itp wiec chyba nie da sie wgrac kamera.

Po trzecie w mh od kamera nie ma nie odpychania z konia

 

Mowilem, że poszukuję plików do xenox/gondor a tam nie ma plikow PC i PC2 ktore odpowiadają za ode nie odpychanie. Więc to też odpada tak samo jak @up

 

Szukam sprawdzonego cheata na gondora. Lub jakie pliki na tym serwerze odpowiadają za pliki PC i PC2 w normalnym kliencie

Opublikowano

@ref

Pomóżcie ludzie.
Poszukuję czegoś w stylu tego nieodpychania od boy4538, coś w stylu zmiany indexu czy jak on tam zrobił, nie z plikami PC.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...