Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Pomocy Technik +18 [Prosze Nie Zamykać Tematu]


SPYROO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Poszukuje Technika Programisty minimum 18 lat w pomocy przy robieniu serwera Minecraft (z autorskimi Modami\Pluginami) Maszyna narazie słaba ale po zrobieniu serwera planujemy kupić 3 razy lepsza

Aktualna maszyna


6 vCPU x 2,0 GHz

8192 MB pamięci RAM

100 GB powierzchni

bez limitu transferu

Osoby które sa Chetnę pomocy kontakt Telefoniczny (podam na pw) Kontak PW lub pod tematem jak jakis mod nie zamknie . (Prosze o niezamykanie temau i pisanie szukasz technika pisz tu !!! bo to lipa)
Technik , Programista 18+ szukamy
Budowniczy 16+ szukamy
Sponsor Mamy
Admini 18+ Szukamy
(Proszę tylko o jedno by dzieci nie pisały tematów typu mam 12 lat nadam sie ;\ )
Oferuje Stabilna maszyne
Wynagrodzenie dla pomocników
Technik Programista Dostep do FTP
Kontakt z H@ 24/7
Szukam Również pomocy przy TeamSpeek3
Osoby która zna sie na permisjach
Chetni czekam

 

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Robisz tylko spam, taka prawda. Pisz tam gdzie kolega @up podał.

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu.

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

a ty nabijasz posty ;] dziekuje za takie pisanie tam poto jest forum by pisać a spam masz na w tych tematach kazdy zrobi post i twojego juz nikt nie czyta bo jest w *** daleko

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Po pierwsze kupcie lepszą maszynę a nie ..

Dużo osób tak pisze, po zrobieniu lepsze i tak dalej i tak dalej.

Zakupcie maszynę te 3 razy lepszą, dojcie sponsora ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...