Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaką klasą zacząć?


Keps™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema !
Dzisiaj chce sobie zrobić nowy slot na solidiera i nie wiem jaką klase zrobić;/
Medyk oczywiście może leczyć itp a Enginner rozwalać z RPG etc.
Na start myślę, że będe miał 3000 ewentualnie 5000 tysięcy.
Którą klase opłaca się bardziej robić?

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

Aktualnie gram Reconem 17 LVL.

Oraz posiadam Assualta 10.

Hmm jak dla mnie dobrym wyborem by był medyk ;)

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Zależy co chcesz robić, jak chcesz biegać na Omanie na środku mapy z Rpg-7 i niszczyć wszystko dookoła to Mech, a jak chcesz być w 2 linii i leczyć innych to medyk :P Ktoś Ci powie mechanik, Ty go weźmiesz i Ci się nie spodoba :D Możesz pooglądać na YT jak grają medykiem i Mechem to wybierzesz :)


 

Opublikowano

Ja bym polecił mechanika, wbija najwięcej expa z all klas, ma bardzo dobre bronie, może jeździć czołgiem przez całą rundę bo sobie go naprawi itd. itd.

LOL

Opublikowano

No właśnie ja gram na Only Mashtuur. Rzadko na Omanie.
Przy okazji chciałbym jeszcze jakiś pakiet kupić żeby bronie mieć lepsze.

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

Medyk medyk najszybciej exp leci na infranty map. W 6 miesięcy bez xp boosta i 30 lvl.Tylko na medyka chyba zestaw z mg36 ok, (7999) founds kosztuje.Najbardziej opłacalna to chyba medyk z mg36 większość gra (jak kupisz zestaw) do samego końca.Ja osobiście nie lubie technika ze względu małe obrażenia na dalekie dystanse

Opublikowano

Ja bym polecił chociaż 1 postać wbić na 20 lvl i wtedy dopiero pogadamy.

Zainwestuj w to co masz a nie się będziesz ciapciał po 3 syfiastych postaciach.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Chciałem sobie przerwę zrobić od Recona bo rzygam już nim powoli...
A Assualtem nie potrafie zbytnio grać :D

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

No to proponowałbym medyka, dość spora odmiana. Kiedy mi znudził się troszkę recon wziąłem na próbę 3 pozostałe i najlepiej grało mi się medykiem, a najgorzej inżynierem.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Mechanik, bardzo szybko się expi ja nabiłem 21 lv w około miesiąc. Zakładasz boostery na rpg i czołg leży na 2 rakiety :D samochody itd na jedną rakiete, a to już jest 600 coś punktów :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...