Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak grać na wh/dmg na World of metin.


robo889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jest to nie optymalny sposób ale chyba jedyny jak na razie.
Otóż :
1.Ściągamy jakieś dmg/wh np ninja hack .
2.Wchodzimy w folder gdzie znajduje się nasz FileArchiver i wklejamy tam oba pliki eix i epk.
3.Włączamy file archiver --> wybieramy extract -->extract archive --> wybieramy nasz plik .eix --> zapisujemy .
4. Tak zostawiamy.
5. Teraz robimy to samo ale z plikami z Clienta World of metin (w tym przypadku będą to assassin_pc2.epk oraz assassin_pc2.eix gdyż chcemy korzystać z ninja hacka).
6.Po wypakowaniu pliczków FileArchiverem przechodzimy do folderu extract [PLIKI Z WH/DMG] zaznaczamy wszystko i kopiujemy do extract z assassin_pc.
7.Włączamy filearchiver wybieramy przy extracted [+] plusik , wybieramy assasin_pc2 i klikamy PackArchive.
8.Uruchamiamy autopathera. Gdy pokaże nam się okienko z "start game" nic nie robimy !.
9.Teraz kopiujemy nasze zedytowane pliki eix i epk z folderu FileArchivera i wklejamy je do clienta do folderu pack, podmieniamy.
10. Klikasz start game i cieszysz się hackiem ;>.
Licze na +.

 

 

 

Video tutorial :

FileArchiver.rar

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...