Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOCY]Jak zainstalować xray+zanminimap+optifine 1.5.2


dami99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uruchom > Wpisujesz polecenie %appdata% Wchodzisz w > .Minecraft >>> bin >>> Otwierasz minecraft.jar winrarem ;) i wrzucasz pliki

@up Nie potrzeba modloadera do tych modów ;)

Opublikowano

1. Wpisz w wyszukiwarce %appdata%

2. Wejdz w Folder Minecraft.

3. Potem znajdz folder BIn i wejdz w ten folder

4. Odpal minecraft.jar w (WinRar)

5. Skasuj folder Meta/Inf

6. Wklej do minecraft.jar to co chcesz wgrac.]

Powinno dzialac.

 

Pozdrawiam

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Najlepiej wgrywać mody na czystym mc oraz trzeba uważać, by nie wgrać parę modów robiących to samo bo będą się gryzły.

Jak nie usuniesz META-INF to ci nic nie zadziała :)

A tak to wgrywasz normalnie mody do .minecraft/bin/minecraft.jar

No i czasem trzeba do nie których modów ( ale akurat do wskazanych nie trzeba ) wgrać ModLoadera albo littleloadera :)

Opublikowano

@all up

Błąd. Duża mapa jest skonfigurowana pod "X" tak samo jak x-ray przez co te 2 mody kolidują i to nie będzie działać :)

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano

@all up

Błąd. Duża mapa jest skonfigurowana pod "X" tak samo jak x-ray przez co te 2 mody kolidują i to nie będzie działać :)

Na 1.5.1 mi działało ale teraz crash lub czarny ekran.

Opublikowano

Też tak miałem :D

 

1.Pobierz modloadera (musisz mieć czystego mc)

2.Wrzuć go do %appdata% > bin > minecraft.jar

3.Zainstaluj optifina do minecraft.jar

4.Pobierz xraya,zanminimap

5.Zainstaluj Xraya do minecraft.jar a zanminimap do modloadera (do mods) (jeśli nie zadziała to zainstaluj najpierw zanminimap do modloadera a póżniej xraya)

 

:)

Opublikowano

A nie lepiej pobrać minecraft forge i dodać do minecraft.jar potem znowu optifine a do folderu mods resztę ?

#JebacSygnatury

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...