Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FarcCraft 1.5.2 [Survival+Frakcje][MISJE][EXP ZE STONE][40SLOTOW][ARENY][SG][STRONA][TeamSpeak3][AutoShop][Launcher]


Adidas0069

Czy wbijesz?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wbijesz na serwer?

    • Tak, pewnie
      8
    • Nie
      1
    • Raczej tak!
      1
    • Nie jestem do ko?ca przekonany:/
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pocztekk.png

informacje2g.png


strzalka.gifTYP: Survival+Frakcja+Fabuła



strzalka.gifSloty: 40---->Dobijamy do 500



strzalka.gifIP: s105.csrv.pl:37076 lub farccraft.csrv.cc



strzalka.gifPotwory: Tak, oraz nowe



strzalka.gifZwierzęta: Tak



strzalka.gifPvP: Tak



strzalka.gifPremium: Nie



strzalka.gifNether: Tak



strzalka.gifBialaLista: Nie




inneow.png


!!!Witam!!!

Chciałbym was zaprosić poraz kolejny na serwer Survival+Frakcje 1.5.1 tym razem 40 slotowym!! Na serwerze zaszło wiele zmian takich jak:
-Dodano SG
-Tworzona zostaje fabuła (miasta z misjami)
-Dodane zostaną areny spleef i inne
-Dodano piłkę nożną
-Dodano Paintball
-Dodano mob arenę
-Dodano spleefa
oraz wiele innych rzeczy!!

Serwer co dzień ma jakieś nowe możliwości, ciągle się rozwijamy, a w planach mamy do stworzenia dodatkowo kilka serwerów MC, cs i być może Metin2

Posiadamy również własną stronę, która została podana na serwerze. Zachętą również jest to, że serwer stoi na hostingu craftserve, oraz że w budowie jest serwer na modach!

Serwer także będzie posiadał własny launcher do łączenia sie bezpośrednio z serwerem.

Zapraszam serdecznie

Adidas0069

Kanały głosowe serwera:
TeamSpeak3

fotkah.png
reklama1.pngSpawn

PvP zdjecie2w.png

zdjecie4.pngSurvivalGames(SG)

Piłka nożna :) zdjcie3.png

20130508101752.pngTeleporty

inne 20130508164314.png

Polskie komendy

coske.png




I wiele wiele więcej : )
Zparaszam!!!

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Ekipa nie ogarnieta !! nie polecam!!
Admin odp 10min na pytania a nie raz wgl... z tego co widzialem moim zdaniem H@ ma od 10 do 14lat !!
Jeszcze raz nie polecam!

Opublikowano

Po pierwsze mam 18 lat, ale to szczegół

Po drugie nie mam czasu odpowiadać, gdyż zajmuje się serwerem (staram się ulepszyć)

 

Więc proszę takich komentarzy nie pisać, jak nie rozumiesz, jak to mieć swój własny serwer i samemu się troszczyć o niego.

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nie ma to jak próbować wbić na serwer pierwszy raz a tu pisz "Admin ma zawsze racja" kicha nie polecam,,,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...