Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zmieniać nick czy nie zmnieniać? Oto jest pytanie!


Szary_Jayne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elorap człowieczki, mam kłeszczyn do was: czy zmienić nick? Obecnie moja ksywka w lolu to Roxxard, a chciałbym zmienić na coś bardziej śmiesznego np. Bitch Slayer, ale boję się, że dostanę reporta za niegrzeczne pseudo.

258101b92660b.png
Opublikowano

On sie pyta czy za taki nick moze miec ban na konto retardzie...

 

"czy zmienić nick?". Czytanie ze zrozumieniem się kłania "retardzie"

Opublikowano

Moim zdaniem ten nick, który masz jest fajny i ja bym go nie zmieniał. Wolałbym za to RP kupić jakiegoś skina do ulubionej postaci :D

Opublikowano

Nie zmieniaj, mi osobiście podoba się Twój nick. Zostaw go, szkoda wydawać PLNy czy tam Euro/Dolary na zmianę głupiego nicku, już lepiej nowe konto założyć :p

Czy dostaniesz za to bana? Musiałbyś przeczytać Regulamin LOLa lub napisz do supportu z takim pytaniem :D

Opublikowano

W sumie jak się nick ludziom podoba, no to chyba nie będę zmieniać, bo właśnie kupiłem psc i myślę nick czy Prototype Vikuś. No to chyba skin do Vikusia leci. Dzięki za odp. sądzę, że zamknąć można.

258101b92660b.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...