Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Niedziala mi teleportacja postaci na Modzie -EliteMT2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :)

 

Mam pytanie bo ostatnio sciaglem moda sb bo gram na elite mt2 mam sure 121 i ninje 98 lv i tak mysle podexpie sb bo kiedys mnie typ podexpil ze bylem z nim w pt poszedl na pu kong i mnie przeteleportowalo na pu kong tylko ze bylo tak chodzby zbugowane all biale bylo , dobra mniejsza z tym sciagam moda wlaczam moda i nic CH1 , CH2 CH3 itp 3 kropki sciaglem z jakiegos poradnika takie cos python.py czy cos w tym stylu i od tamtego czasu moglem sie zalogowac dobra ( i slyszlaem zeby teleportowac trzeba miec dowodztwo na m1 przynajmniej , ja mam na m6) wlaczylem 2 mody sure i ninje daje grupe sura wchodze na pu kong a ninja stoje w m1/m2 obojetnie i klikam " Wezwij członka gruoy " i nic echo tak chodzbym tego nie klikal niewiem co sie dzieje juz probowalem wlaczyc na surze moda a na ninji normalnego ale nic dalej to samo prosilbym o jakas rade niewiem POLECA +++ jak zawsze :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...