Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Lag podczas ruszania myszką. TF2/CS 1.6/Minecraft


Keps™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ;)

Ostanio(znaczy się dzisiaj :D) chciałem sobie pograć w TF2 pobrałem na Steamie.
Gdy gra się już pobrała ja ją włączyłem zmieniłem ustawienia, aby działała na moim komputerze.
Kiedyś też w nią grałem i lagów nie było... Aż do dzisiaj. Gdy ide prosto lagów nie ma, gra chodzi czysto.
Gdy tylko chce np ruszyć myszką lub wycelować to już pojawiają się lagi, podobny problem pojawia się w CS 1.6 oraz Minecraft.
Cs oraz MC oryginalne kupione.
Co może być tego przyczyną?
Jacyś gracze na pewnym serwie kazali mi wpisać w konsole na TF 2 rate lecz mi konsola nie chciała się włączyć. Mimo, że naciskałem Tylde i nawet sprawdziłem czy Tylda jest ustawiona na konsole.
Proszę o Pomoc ! :c

 

@Edit

Podczas gry w BF P4F Gra śmiga doskonale. Bez żadnych lagów podczas ruszaniem myszką.

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

A masz w opcjach klawiatury zaawansowane... zaznaczone "włącz konsolę"?

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Nie wiem co ma do tego rate, włączyć konsole możesz przez opcje ->zaawansowane.

Spróbuj weryfikacje plików w tf2, jak będzie działać to zrób to samo w cs.

Z minecraftem Ci nie pomogę bo to gówno i nie mam pomysłu na to.

Opublikowano

biblioteka gier steam -> team fortress 2 -> właściwości -> zakładka pliki lokalne ->sprawdź spójność plików gry

Opublikowano

Jak to nie wyskoczyło, w sensie, że nie masz tych lagów czy jak bo nie rozumiem w tej chwili :c

Opublikowano

Lagi nadal są.
Tyle, że sprawdziłem to co mówiłeś i pisało że ukończono sprawdzanie spójności.

GNLS-Soxic.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

odświeżam, posiadam dokładnie ten sam problem od jakiegoś miesiąca. na ten czas odstawiłem TF myślałem że to może od nich coś i się poprawi jednak nie, zrobiłem format i też nic, kompa mam w miarę dobrego bo zawsze grałem na full detalach bez najmniejszych ścin

Opublikowano

Hahahah ja nic nie mam... pewnie macie zjebany blat albo nie używacie podkładki i macie laserową.

Opublikowano

Mam takie wrażenie, że ten temat służy do nabijania postów. Zamykam.

 

Autorze tematu, jeśli chciałbyś, żebym otworzył to pisz na pw.

0eab14ddf550.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...