Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy mogłem dostać za to bana?


mati0511

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pewnego dnia chce wejsc na moje bonto Need For Speed World i wyskakuje mi ze mam bana czy to moze byc spowodowane przez to ze uzywam darkluncher'a do odpalenia (bo jest szybciej i wygodniej) i czy mozna a jak tak to gdzie to zglasic zeby sie odwolac od tego bana.

Opublikowano

Jeżeli używałeś jakiegokolwiek programu z tego działu to niestety ban nieodwołalny.

Opublikowano

Wątpię żeby to była wina DarkLaucher'a, nie używałeś innych hacków?

 

Możliwe, jeszcze jest to, że jeśli była aktualizacja gry, a ty odpaliłeś DarkLaucher i grałeś bez aktualizacji gry.

Opublikowano

nic oprucz tego darkluncher'a nie uzywalem a faktycznie odpalilem go bez aktualizacji czyli nie moge sie odwolac od niego

a i jeszcze jedno gdzie moge zobaczyc za co dostalem bana

Opublikowano

nic oprucz tego darkluncher'a nie uzywalem a faktycznie odpalilem go bez aktualizacji czyli nie moge sie odwolac od niego

a i jeszcze jedno gdzie moge zobaczyc za co dostalem bana

Ja już kilka razy grałem bez aktualizacji gry na DarkLaucher i nie dostałem bana.

 

Najlepiej pokaż co wyświetla Ci się podczas logowania.

Opublikowano

normalnie bym sie nie uzalal ale mialem juz 2100 punktow kierowcy bez speedbustów

a co do tego co mi wyskakuje: To konto zostalo zbanowane za naruszenie warunków Regulaminu Świadczenia Usługi

Opublikowano

Możesz jeszcze pisać do polskiego supportu EA , ale to raczej mało co zmieni. Bany w NFS World są bodajże na stałe. Nie ma np. ban na 30 dni itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...