Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

H.I.T <-->KWADRATOWA MASAKRA<-->WŁASNY TS3 !<-->WL<-->1.5.2<-->WBIJAJ !


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie: Kuba


Nick: KoVu


Wiek: 13


Coś o sobie: jestem miły , lubie grać w minecrafta i w piłke nożną oraz w lol'a :

Dlaczego Ty:bo lubie serwery tego typu ?;p


Staż w minecrafcie : 2 lata

Opublikowano

Imię: Patryk


Nick: Patrykx77


Wiek: 14


Coś o sobie: Mam na imię Patryk , mam 14 lat i lubię grać w minecrafta :)


Dlaczego Ty: Nie wiem :D Ale czemu nie ja?


Staż w minecrafcie: Już chyba 2 lata ;P

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Imie: Dawid


Nick: Toby


Wiek: 16


Coś o sobie: hmm, naruto-tibia, crossfire, siatka, no i oczywiście minecraft


Dlaczego Ty: bo chętnie spróbóje czegos nowego, nie grałem


jeszcze na tego typu serverach ale chętnie spróboje, nie grifuje i nie kradne ;)


Staż w minecrafcie: z 2-3 lata, miałem również 2 swoje servery o nazwach : Blood-Craft i Kay-Kay-Craft

peind.png


Opublikowano

Imię: Adam


Nick: Golden


Wiek: 15


Coś o sobie: z o mnie - "

Mam na imię Adam, mam 15 lat. Mieszkam w gdyni,

jeżdzę czasami na deskorolce, oglądam anime i

gram w minecrafta."


Dlaczego Ty: Bo nie jestem dzieckiem, które popełnia błędy ortograficzne i ma iq mniejsze niż 100.


Staż w minecrafcie: Gram w minecrafta od wersji 1.6.6 BETA.

@top

Coval, jakbyś mógł to napisz ile wynosi szansa na wypadnięcie diaxa ze stone w %. Bo nie lubię łatwej rozgrywki, gdy będzie powyżej 0,6 % to raczej na serwer nie wejde,

Opublikowano

Imie: Bartek


Nick: Kosik


Wiek: 13


Coś o sobie: lubie grać na kwadratowej masakrze, nie kradne i nie grifuje. i oczekuje tego samego


Dlaczego Ty: bo byłem adminem na wielu serverach, może to potwierdzić


gracz o nicku P@in ponieważ adminowałem u niego


Staż w minecrafcie: o bety

Opublikowano

Imie: Marcin


Nick: PackFlamePL


Wiek: 11


Coś o sobie: Mam na imię Marcin. Mam 13 lat. Mieszkam w Nowej Soli i tam uczęszczam do Szkoły Podstawowej.


W przyszłości chciałbym zostać policjantem więc chcę uczęszczać do Szkoły Policyjnej w Słupsku.


Dlaczego Ty: Ponieważ, w Minecraft'a gram już z ponad 3 lata i umiem konfigurować pluginy. Miałem parę serwerów Hamachi ale nie wypaliły. Nie to, że głupia administracja tylko mało ludzi :/.Jestem bardzo ogarnięty, miły (ale tylko gdy nie jestem wkurzony :D), pomysłowy i umiem budować spawn, areny pvp itd. Pozdro c:.


Staż w Minecrafcie: Prawie 4 lata

mca.png

Opublikowano

Imie: Maciek


Nick: _RaQu_


Wiek: 16


Coś o sobie: JEstem Maciek, mam 16 lat. Długo nie grałem na tego typu serverach. Chciałbym poczuć znowu te klimaty


Dlaczego Ty: Ogarniam, nie wyzywam ;D


Staż w minecrafcie: rok

52718291273710441791.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...