Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Zapalniczka-Zabawka czy narzędzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat, z racji tego iż nie palę, ale zamierzam zakupić zapalniczkę zippo.

Czy waszym zdaniem zapalniczka służy tylko do odpalania papierosa?

Jakie posiadacie zapalniczki, i jakie polecacie?

Bawicie się zapalniczką czy używacie do papierosów? A może i jedno ,i drugie?

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

Pytanie nietypowe.

Zapalniczki używa się raczej do odpalania papierosa, zapalniczką nie pownno się bawić, ponieważ można wywołać pożar.

Osobiście używam zapalniczki do odpalania papierosów.

Opublikowano

A więc chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat, z racji tego iż nie palę, ale zamierzam zakupić zapalniczkę zippo.

Czy waszym zdaniem zapalniczka służy tylko do odpalania papierosa?

Jakie posiadacie zapalniczki, i jakie polecacie?

Bawicie się zapalniczką czy używacie do papierosów? A może i jedno ,i drugie?

Zacznijmy od tego, że nie widzę głębszego sensu w kupowaniu jakiś wypasionych zapalniczek. Jest to 'urządzenie', które służy do odpalenia papierosa, świeczki czy spalenia wystającej nitki z bluzy. Nie rozumiem, jak można się 'bawić zapalniczką'. ;o Jakie polecam? Zwykłe, automatyczne.

Opublikowano

Urządzenie. Najlepiej oplaca kupic sobie zapalniczkę żarową ponieważ zwykła szybko sie psuje albo zawieje wiekszy wiatr i gaśnie ... :) a żarowa za nic nam nie zgaśnie a jak skonczy sie gas ładujemy i mamy taka zapalniczke na lata :) moja ma juz 1,5 roku i jest jak nowa

Mój PC 

Procesor: i7-6700k 4.0Ghz

RAM: GOOD RAM 16 GB DDR5 2400Mhz

Karta Graficzna: GTX 1060 6 Gb

Dysk: SSD

Opublikowano

Skoro nie palisz to jaki sens jest kupować zapalniczke żeby się nią tylko bawić, jak już było wspomniane zapalniczka służy głownie do odpalania papierosa.

Opublikowano

Ja kupiłem zapalniczkę Zippo i w sumie używam ją do odpalenia fajek i do zabawy. Może i jest droga, ale ma swoje zalety. Nie gaśnie przy silnym wietrze, jest odporna na upadki i ma dożywotnią gwarancję producenta. Na YT możesz znaleźć różne tricki, które możesz wykonywać za pomocą Zippo. Więc nie gadajcie, że zapalniczka służy tylko do odpalania fajek bo to bzdura.

Opublikowano

Z biedronki zapalniczka. Jak podkręcisz to masz mini miotacz ognia. Jak już chcesz bajerasy to kup sobie zapalniczkę z turbinami na paliwo.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

uzywam zapalniczki do papierosów i innych takich stuffów :) ale tez przedaje sie np w lesie xD mam zippo orginall z roku 2011 i nadal wszystko działą i zapala za pierwszym razem i sie ładnie prezentuje :) zaplaniczke kupiłem w anglii za coś około 250 funtów z zestawem w ktorym były fluidy i inne tego typu zabawki oraz 1 zatrzask :)

Opublikowano

Rzadko kiedy mam zapalniczkę w rękach, bo nie palę. Można się bawić zapalniczką, są również sztuczki z zapalniczką. Co do zapalniczek, kup sobie taką którą da się łatwo schować, może z jakimś obrazkiem? o.O Oraz taką którą da się ''doładować''. :P

Kocham kino akcji na forum. 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...