Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak postawić bota, żeby nie kicknęło.


Sudaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś zaprezentuję Wam, co należy zrobić, aby nie wywaliło naszego bota na niektórych serwerach. :)

 

Zacznijmy od tego, że zapewne pojawia Wam się błąd tego typu:

 

56111200618476574260.jpg

Należy ustawić naszego bota(mobberhack) następująco:

mobber.jpg
Oczywiście dodajemy do tego opcje takie jak oddawanie expa, /autopot, i innego typu wspomagacze.
Zalecane jest również pobranie programów takich jak:
- Net framework 4.0,
-Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (tutaj należy spojrzeć na nasz system, ilu jest bitowy).
To tyle, mi pomogło, mam nadzieję, że i Wam pomoże.
Pozdrawiam, Sudak.

113331483371297180698.jpeg

Opublikowano

Od siebie polecam tez ustawienie:

 

Timer: 6.0

Distance: 2900

 

Przy takich tez nie kika :)

Testowane miesiac:D

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

 

 

Zalecane jest również pobranie programów takich jak:
- Net framework 4.0,
-Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (tutaj należy spojrzeć na nasz system, ilu jest bitowy).
To tyle, mi pomogło, mam nadzieję, że i Wam pomoże.
Pozdrawiam, Sudak.

Właśnie zainstalowałem te 2 programiki i zobacze czy nie bedzie mi wywalać C++ ;) Poradnik dobrze zrobiony tylko czy coś da. Przekonam sie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...