Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2]Kwadratowa Masakra![AUTORSKO PRZEROBIONE PLUGINY] [/ZYCIA] DROP Z FORTUNA!


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie: Karol


Nick: MrKarlos


Wiek: 14


Coś o sobie: Jestem Miły Lubię Grać W Gry :D Nie Greefuje :D


Dlaczego Ty: Bo lubię tego typu servery


Staż w minecrafcie: 2Lata

Opublikowano

Imię: Maciek


Nick: KrakerSS


Wiek: 16


Coś o sobie:


Jestem osobą cierpliwą, miła i która lubi grę wspólną.


Dlaczego Ty: Ja, ponieważ jestem ogarnięty, lubię typy takiego serwera.


Staż w minecrafcie: Od wersji bety.


Opublikowano

Imie: Sylwek.


Nick: Snager.


Wiek: 16 lat,


Coś o sobie: Moje Hobby to piłka nożna. Jestem osobą kreatywną i miłą.


Dlaczego Ty: Uwielbiam serwery tego typu i jestem ogarnięty.


Staż w minecrafcie: 2 Lata.

Opublikowano

Imie: Marcin

Nick: marcina38

Wiek: 14

Coś o sobie: Lubie biegać gram w mc, cs 1.5, metina

Dlaczego Ty: Lubie grac na serwerach tego typu

Staż w minecrafcie: Ponad 2lata

Będzie dziś serwer czy nie da rady jak nie to kiedy start

Opublikowano

Imie:Jacob


Nick:TwistedPL


Wiek:15


Coś o sobie:Ogarnięty, Lubie grac w zwartej,zgranej grupie .


Dlaczego Ty:Tak jak UP !


Staż w minecrafcie: 2 lata

Opublikowano

Imie:Kuba


Nick:MadDog21


Wiek:21


Coś o sobie:Lubię grać w tego typu gry :)


Dlaczego Ty:Jestem dosuyć ogarnięty, co tu dużo mówić?


Staż w minecrafcie: Półtora roku

Podążaj za białym królikiem... Pedzacy_Slimak.png

Opublikowano

Imie:Patryk


Nick:rodny545


Wiek:14


Coś o sobie:Lubię grać w minecrafta ponieważ od dziecka lubiałem układać klocki ;D


Dlaczego Ty:Nigdy nie byłem na takiego typu serwerze i chciałbym chociaż raz w życiu na takim zagrać. Może mi się uda, liczę na to :)


Staż w minecrafcie:Gram w niego od wersji beta 1.3_01

Opublikowano

Imię: Kamil


Nick: Rost


Wiek: 15


Coś o sobie: Jestem Kamil. W minecrafta gram od dawna. Interesuje się motoryzacją(swój pierwszy skuter kupiłem w 2klasie podstawówki), dodatkowo lubię piłkę nożną. Jestem otwarty na nowe znajomości i planuję na serwerze poznać parę ciekawych osób.


Dlaczego Ty: Gdyż jestem ogarnięty, nie troluje, ogarniam grę w grupie, jestem kreatywny.


Staż w minecrafcie: Pamiętam jedzenie jednym kliknięciem, strzelanie z łuku bez klikania, brak ocelotów. To mówi samo za siebie ;D


Opublikowano

Imie: Kamil


Nick: MrKamyyL

Wiek: 15

Coś o sobie: Staram sie byc mily, chetnie pomagam jezeli moge, nie utrudniam gry. :-)

Dlaczego Ty: Bo serwer wydaje sie byc fajny, a mi sie nudzi :P

Staż w minecrafcie: Od Alpha 1.1.0

pre_1334419470__mrkamys.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...