Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MultiPoland II Edycja [1.5.2] [Survival + Frakcje] Eventy codziennie! SUper serwer!


H2SO3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Multi Poland II Edycja



informacje.png



strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje


strzalka.gifSloty: 33


strzalka.gifIP: spa206.owncraft.pl:6718


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Dużo


strzalka.gifPvP: Jasne poza linią


strzalka.gifPremium: Nie koniecznie


strzalka.gifNether: Obecny


strzalka.gifBialaLista: Nie ma




admini.png
Właściciel: 1sharp Technik-Admin MinecraftKrystia Moderator: Samczos



pluginy.png
Fajne



inf.png
Eventy sa po 3-4 razy dziennie. Jest EpicBossArena i nie tylko! 2 parkury.

Super Vip kosztuje 20 zł sms,

Vip kosztuje 11zł SMS.

Warto wbić administracja przyjazna!



Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Dzisiaj o 19:30 event :D Zapraszamy serdecznie wszystkich!

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Juz po eventach :( Ale zapraszamy jutro na kolejne eventy :D

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Nie polecam, administracja nieogarnięta, po zachowaniu wnioskuję, że niżsi stopniem mają ~14lat, nie skonfigurowane pluginy oraz brak znajomości komend przez adminów.

Opublikowano

Nie polecam, administracja nieogarnięta, po zachowaniu wnioskuję, że niżsi stopniem mają ~14lat, nie skonfigurowane pluginy oraz brak znajomości komend przez adminów.

 

ksasdf ciekawe jak byś ty ogarnął na moim miejscu 10 osób które coś od ciebie chcą, spamują na gg, skype, a ty w tym czasie musisz zbudować arenę z cuboidami i flagami. Robię co mogę żeby wyrabiać i odpowiadać na pytania, ale przy takim spamie jest to nie możliwe. A co do pluginów i konfiguracji na serwerze, to nie jestem jakimś zaawansowanym technikiem, zbudowałem ten serwer od podstaw w 3 dni, nie znając się na konfigurowaniu pluginów i FTP, do tego musiałem zrobić spawn. A Ci co piszą że mam 10 lat i nie znam komend powinna się puknąć w ten mały móżdżek i ocenić najpierw siebie:

 

jaki zjebany kurwa serv taki admin jak kurwa moher wes ten serv jest zjebany ja hyba napisze na fejsie i na tej tw recenzju ze to zjebany serv takie servy to wpizde wsadzaj se człowieku kurwa co to ma być!!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?! zjebany w pizdu serv

 

Sami macie chyba nie więcej niż 10 lat, skoro wypisujecie takie głupoty.

Pozdro dla wszystkich chejtów -.-

Opublikowano

Na serwie gra dużo osób wieczorami w dzień nie za bardzo? Nauka prawda? I wszyscy mówią że server fajny. Tylko wam wiecznie się coś nie podoba...

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Wpadajcie gogogogog :DDD

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Dzisiaj o 20:30 jest event! Zapraszamy!

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Event za 10 minut!!! Czekamy właśnie na Was! :P Pozdrawiam!

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

hahaha ogarnięcie 10 os. które coś chcą od ciebie ? to jest peska... a serwer to po prostu gó**o pluginy i ta cała administracja to NIE OGARNIĘTE dzieciaki... Pluginy to same błędy ... i wgl to jest JEDEN WIELKI SYF !!!

Opublikowano

Wielki syf po pan wyżej dostał bana za wyzywanie graczy... Tak jest POLSKO!!! My lubimy się mścić. Żeby tylko nam było dobrze.

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

F5

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...