Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Umiejętności VK 36.01 (H).


ekser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do was pytanie odnośnie umiejętności.

Mam na czołgu VK 36.01 (H) 1perk na 100% i nie wiem jaki drugi wybrać.

Załogę będę przeżucać na Tiger'a ---> Tiger'a II ---> E-75 ---> E-100.

Pytanie w tym jaki drugi perk wybrać pod te cztery czołgi (VK mam juz na maxa)

Wypisze wam moje I perki.:

 

Dowódca : Żarówka

Celowniczy : Snajper

Kierowca mechanik : Kontrolowane uderzenie

Radiooperator : Rozeznanie w sytuacji

Ładowniczy : Intuicja

 

Piszcie swoje propozycje na II perk i ewentualnie zastrzezenia odnośnie I perka.

Pozdrawiam.

Opublikowano

powiem tak, jak dla mnie źle rozdane perki, sam na E-75 mam
1. żarówka+ naprawa
2. BiA
3. naprawa(u dowódcy) + camo

Opublikowano

No to opisz mi perki u poszczegolnych zalogantow bez skrotow.

Pozniej gdy wbije 100% na tiger to najwyzej bede resetowac.

Opublikowano

powiem tak, jak dla mnie źle rozdane perki, sam na E-75 mam

1. żarówka+ naprawa

2. BiA

3. naprawa(u dowódcy) + camo

Tak samo miałem i mam. Bez camo (mea culpa nie doczytałem końcówki..)

Sig.png

Opublikowano

Camo na E-75??? *Triple facepalm* Po chuja grzyba ci na HT Camo??? -,- Czołg jest wielkości stodoły, camo factor prawie znikomy, a ci camo... Jak wy doszliście do E-75?

A tak na serio to ja robię tak:

Dowódca: BiA, Żarówa, Naprawa, Zwiad

Celowniczy: BiA, Snajper, Naprawa, Strzał z Biodra

Kierowca: BiA, Hamowanie Sprzęgłem, Naprawa, Gładka jazda

Radiooperator: BiA, Żądza Krwi, Naprawa, Rozeznanie w Sytuacji

Loader: BiA, Bezpieczne Magazynowanie, Naprawa, Coś na dopełnienie, np Intuicja.

Opublikowano

Dokładnie powiedziałem to samo co marvelus, jak przeczytałem o cammo na HT czołgu ^^ Śmiech na sali... Ogólnie, to tak jak marvelus pisze dobrze jest zrobić Brothers in Arms i Żarówke, to raczej taka "podstawa". Na innych czołgistach dobrze jest robić Naprawę (naprawde się przydaje) ale jako 3 perk, ponieważ działa bez ukończenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...