Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<<<CraftoMania>>>[Survival]+[Frakcje]+[RPG] Zakładaj gildie z kolegami i walcz :)


bizosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje3.png

1346003482__de2zjo.gifIP: craftomania.gomc.pl
1346003482__de2zjo.gifHost: ownserver
1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.2
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 40
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival+Frakcje+RPG
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Tak/Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Wbij na serwer i zobacz :)

dodatkowe.png


Grid_Kompas.png Na czym polega gra na serwerze CraftoMania ? Grid_Kompas.png


Jest to serwer Survival + Frakcje+RPG. Tworzysz gildię , starasz się
przetrwać , zostać najlepszym graczem na serwerze , i mieć twierdzę
nie do podbicia. Możesz stworzyć sam gildię , lub dołączyć do istniejącej.
Lecz uważaj , u nas creepery oraz TnT eksplodują , co utrudnia grę na serwerze
ale dzięki temu jest jeszcze zabawniej !

rbC.png

Właściciel: szymojoker

Admin:marasek1997

Poszukujemy:Moderatora, KidModeratora, Budowniczego, Technika

Wzór podania: :D

Nick na którym grasz: Wiek:  Kontakt:(skype,gg ) Znajomość regulaminu serwera:  (tak/nie) Akceptacja regulaminu admina:  (tak/nie)  Ilość godzin przegranych na serwerze:   Mutacja:  (tak/nie) Znajomość komend admina:  (tak/nie)Składki:  (tak/nie), jeżeli tak to ile. Krótko: dlaczego właśnie ciebie mamy wybrać?    Dołączyć podpis: Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze Minecraft.

zapraszamyij.png

 

Opublikowano

Zapraszam Do pisania podani ! Skype Właściciela:szymon21341

Jak ktoś niema 50 postów to pisze na skype lub gg :P



Rekrutacja od wieku 13+ !

Opublikowano

Do 13:00 muszę Wybrać osobę na Moderatora więc pisać podania :0

Opublikowano

Podasz inne ip? bo to nie dziala ;)

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Polecam serwer miło sie na nim gra i jest fajna atmosfera ;) , Admini mają 16 + lat :)

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Up@ Moderator już jest poszukujemy jeszcze Kidmod'a, Budowniczego, Technika

Opublikowano

Uwaga o 13:00 Będzie konkurs na kolorowe nicki i Vip'a! Zapraszamy do zabawy !. :D

Opublikowano

ref @

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

ref

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano


Nick na którym grasz: CYRULIK123

Wiek: 12

Kontakt: Masz mnie na skype

Znajomość regulaminu serwera: tak

Akceptacja regulaminu admina: tak

Ilość godzin przegranych na serwerze: Narazie 1 godz

Mutacja: Jeszcze nie ale polowi się zbliża

Znajomość komend admina: Tak [10/10]

Składki: Jak będe miał to będe płacił

Krótko: Znam komendy, oraz ortografie i serwer widać że jest fajny :)

Dołączyć podpis: Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze Minecraft.

 

Opublikowano

F5

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Serwer oceniam 3/10

 

Spawn: fajny (oby nie zgrany z neta)

 

Pluginy: 1/10 masz serwer tak zapchany i jeszcze ci pare pluginow nie dziala...

 

Post serwera: Npisales ze serwer jest dedykowany na ownserver nie ma takiej oferty. A nawet jak by bylo to mial bys zapewne standardowy(25565)

 

Wbilem tylko na serwa na jakies 5 minut to duzo nie mialem do oceny ale to jest moje zdanie o serwie.

Opublikowano

3/10 hmmm Serwer jest dedykowany ! Wbiłeś na 5min a to jest ciekawe i już komentujesz serwer hmmm ciekawe no ale dobra :)

Opublikowano

Polecam serwer miło sie na nim gra i jest fajna atmosfera ;) , Admini mają 16 + lat :)

Nie wiem po co napisales ze admini maja 16+.

Chyba sie patrzec na wwiek tylko umiejentnosci...

Sorry ze to pisze ale wkurwiaja mnie ludzie ktorzy oceniaja po wieku.

Ja mam 13 lat i dobrze ogarniam, a widze ze tutaj cos admini pluginami sie bawia.....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...