Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ile składacie zete na paladium?


Rosół376

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1200-1500 energii czyli 4/5 ewentualnie 6 ładowni licząc że ja za jedną ładownię mam 300 energii

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

1400 - 2200 energi, zależy od szczęścia i od tego jak będziesz używał multipikatorów.

,,W WINIE PRAWDA W WODZIE ZDROWIE''

Opublikowano

Jak ręcznie zbieram to 5 dni xD więc ręcznie nie polecam ;p

 

Ma ktoś może jakiegoś pixela co bd mi zbierał ?? za free

Opublikowano

1200-1800 energi . Licząc że ty lub bot zbiera ci na godzinę ~2000 palladium to = zbierając połowę dnia 12h wychodzi ci 1600energi jest to przeciętna ilość energi na zetę moim zdaniem. Latając połowę dnia na palce miałbyś zetę. Jeśli zależy ci na full havo to nagrodę z zety pakuj w kolejną zetę(i kup paliwo do peta),natomiast klucze oszczędzaj na "specjalne eventy" :szansa na zeusa,potrójna szansa na apisa,LF-4.

 

 

EDIT Rosół na jakim serwie zaczynasz grać ?

Opublikowano

Na jakich mapach zbiera sie surowiec i gdzie sie wymienia go na energie do galaxy gotes??

Opublikowano

1200-1800 energi . Licząc że ty lub bot zbiera ci na godzinę ~2000 palladium to = zbierając połowę dnia 12h wychodzi ci 1600energi jest to przeciętna ilość energi na zetę moim zdaniem. Latając połowę dnia na palce miałbyś zetę. Jeśli zależy ci na full havo to nagrodę z zety pakuj w kolejną zetę(i kup paliwo do peta),natomiast klucze oszczędzaj na "specjalne eventy" :szansa na zeusa,potrójna szansa na apisa,LF-4.

 

 

EDIT Rosół na jakim serwie zaczynasz grać ?

PL3.

Opublikowano

okolo 2k energi w 1 dzien. czyli puszczasz na paladium peta musisz miec premke+citadel powiekszenie ladowni. puszczasz na caly dzien.;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...