Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pomoże ktoś stworzyć dobry deck?


neXt15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będę pisać zbędnego tekstu, od razu pokażę moje dostępne karty.

 

Dostępne wszystkie karty:

Bohaterzy:

h56d7w.jpg

 

Stworzenia:

oedm7c.jpg

1qwyii.jpg

i0utz1.jpg

 

Zaklęcia:

u41zva.jpg

90mrq3.jpg

 

Łut Szczęścia:

v31ume.jpg

1akdlh.jpg

Teraz dam Wam mój aktualny deck:

jku6e1.jpg

rmkwmd.jpg

f98f00.jpg

Daję like za pomoc. ^^

1367996595-U582588.png

Opublikowano

nie za ciekawie się to prezentuje

mało postaci ,,średnich''

postaraj się kupić dużo zestawów po 2 karty (2000 golda)

oraz za 1000 pieczęci 120 kart i będzie lepiej

To są właśnie karty z 120. :) (ten pakiet za 1000 pieczęci)

A te za 2000 golda mogę kupić z 6 pakietów. :)

1367996595-U582588.png

Opublikowano

w talii inferna obowiązkowo 4 pustoszyciele i niszczyciele, widze ze niszczycielów juz masz a pustoszycieli ci dwóch brakuje.

wywal piekielnego ogara i wstaw maniaka, wystarczą 4 karty za jeden surowiec.

wywal 2 łowców z pao i wstaw 2 szaleńców.

wywal 2 rodzicielki i wstaw 2 sukkuby.

wywal bibliotekarza i te karte stworzenia za 5 surowców, wstaw za to 2 morski elf łucznik.

no i 4 cerbery by sie przydaly, jak je uzbierasz to wstaw za inne stwory

 

taka zmiana w stworach napewno wyjdze ci na lepsze, a zaklecia, wydarzenia i łuki szczescia to rzecz wzgledna, sam sie zastanów jakie będą dla ciebie najlepsze.

 

kupuj te talie za 12,5k golda, tych za 2k sie nie opłaca na początku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Talię ogarnąłem, ale również nie za dobrze mi idzie dalej rozgrywka.

Postaram się zdobyć lepsze karty i stworzyć samodzielnie. ;)

 

Dzięki wszystkim którzy chcieli pomóc! :>

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Zanim temat zostanie zamknięty chciałbym ci dać link do video poradniku który na pewno ci pomoże zwłaszcza że grasz Inferno.

 


 

Masz tam wszystko bardzo dobrze opisane i wyjaśnione.

Od siebie dodam że np. żywiołaki są kompletnie bezużyteczne w decku więc nie ma sensu byś miał je w talii.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...