Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] BS Senthia. Padmak nie dziala a BS Senthia... Wiecej w opisie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano!
Chciałem pobrać i pograć na senthia.pl z BS, lecz niestety spotkało mnie kilka nieciekawych akcji.
Pierwsze co zrobiłem to postanowiłem wgrać Kamer moda i dodać senthie, niby się dodała Channele norm, ale nie loguje się.
Po drugie pobrałem SB v3 by padmak, lecz gdy wybiorę bony na jakie ma zmieniać itp. po naciśnięciu start nic się nie dzieje, nie zmienia bonów.
Kolejnym BS był ten http://www.mpcforum.pl/topic/933488-dl-bs-senthia/ specjalnie zrobiony pod Senthie.

I teraz kilka pytań.

1. Czy ma ktoś może serverinfo do kamera pod senthie. Jeżeli tak to bardzo prosiłbym o wstawienie na jakiś hosting i podrzucenie tutaj.
2. Jeżeli kamermod by nie wypalił, to prosiłbym o podpowiedź w sprawie BS'a z http://www.mpcforum.pl/topic/933488-dl-bs-senthia/ ten BS jest dobry, lecz podczas kupowania zmianek zamiast nich kupuje skrzynie z czerwonymi miksturami. Co zmienić, aby w tym BS kupowało elegancko zmianki nie skrzynie.


Z góry wielkie dzięki!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...