Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] McBattle [PvP] [Bronie] [Granaty] [Autorskie Tekstury] [Rywalizacja] [Ranking PvP] [System banów]


Gość Nakamitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logo.png

Czy wyobrażałeś sobie świat ogarnięty wojną?


Świat na, którym nie ma żadnych zasad.



Start.png




Na naszym serwerze występują różne rodzaje broni, od Granatów Oślepiających po Bazooki.



Bronie.png


Monety, które służą jako waluta na serwerze są możliwe do zdobycia po zabójstwie innego gracza.



Adres IP:

46.4.52.202:25870


(aktualny adres IP zawsze

znajdziecie na naszej stronie www.)



Przed wejściem na serwer, należy się upewnić czy nasze tekstury serwerowe są włączone

Wchodzimy kolejno w Opcje -> Ustawienia Graficzne -> Tekstury serwerowe.


Po wejściu na serwer, w przypadku wystąpienia błędu tekstur,


Bug_tekstur.png


należy zmienić odległość renderowania w ustawieniach graficznych.



Po wejściu na serwer, na lewo znajdziemy skrzynię ze startowym ekwipunkiem oraz mamy

możliwość otrzymania darmowej broni Glock,


Skrzynia_startowa.png


następnie udajemy się do jednego z teleportów na mapę, na której toczy się rozgrywka.



Mamy nadzieję, że ta krótka prezentacja,

zachęciła cię choć w pewnym stopniu

do gry na naszym serwerze.

Opublikowano

Dodaj max 2 konta na adres ip bo nie mogę z bratem grać

 

Wyślij proszę login oraz hasło konta, jakie mam utworzyć na PW.

Opublikowano

Według mnie słabe, można łatwo pojsc sobie poza "Teksturke" tj. Mape, napisz odrazu ze to DeathMatch ;f, Diaxowi bija sie z skorzanymi = nic dobrego, ogolnie mi sie nie podoba ale to tam ;f

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Według mnie słabe, można łatwo pojsc sobie poza "Teksturke" tj. Mape, napisz odrazu ze to DeathMatch ;f, Diaxowi bija sie z skorzanymi = nic dobrego, ogolnie mi sie nie podoba ale to tam ;f

 

Nie rozumiem do końca twojej wypowiedzi.

Opublikowano

@UP

1.Mozna wyjsc po za mape.

2.Oznajmij ludzi ze to Deathmatch a nie teamowka

3.Nie podoba mi sie ten... tryb rozgrywki, bo ja zadaje 2dmg z glocka, a koles mi raz 4 serducha zadal z glocka, wiec logika ;f

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

@UP

1.Mozna wyjsc po za mape.

2.Oznajmij ludzi ze to Deathmatch a nie teamowka

3.Nie podoba mi sie ten... tryb rozgrywki, bo ja zadaje 2dmg z glocka, a koles mi raz 4 serducha zadal z glocka, wiec logika ;f

  1. Można, jednakże już pracujemy nad fixem.
  2. Zamierzamy zrobić TeamMatch.
  3. Kwestia wprawy, wyćwiczenia.
Opublikowano

Serwer slaby... Noz jest lepszy od glocka ... Ogolnie nie polecam !

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Opublikowano

Serwer slaby... Noz jest lepszy od glocka ... Ogolnie nie polecam !

 

Nóż zadaje więcej obrażeń niż Glock, jednakże Nożem nie strzelisz, prawda?

Rozbuduj swoją wypowiedź, proszę.

Opublikowano

Nie polecam serwera bo

- Vipy maja bronie ktore zabijaja na hita

- ktos se zarobi i moze kazdego zabic na hita

- Vipy i testerzy sie logaja i nie dedaja

 

Mógł bym wymienić jeszcze 10 minusów lec nie ma co juz nq

Opublikowano

TerCry? Nodus? Pierwszy raz widzę w czystym minecrafcie "obramowania" nicków.

911001425911918417398.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...