Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak dodać bronie i zbroje do Kamera Mod'a


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dzisiaj zainstalowałem Kamer Mod'a do gry Metin2. Problem jest następujący: Wchodzę na serwer iMetin2 i nie widzę broni i zbrojek, na zbrojach zaznaczone są tylko kontury,a kolor jest biały w każdej nowej zbroji, miecz/wachlarz/dzwon/noże ,które są też nowe i ich wogule nie widać,gdy expie postacią bije powietrzem xD

Jest tam zmieniona grafika przy zmianie postaci, a ja widzę taką jak w Metin2 PL.

Jak dodać bronie i zbroje oraz zmienić grafikę?

 

Za każdą dobrą odpowiedź daje +'a ;)

Opublikowano

Pomogło to tylko tak że widać itemki w eq

Jakieś inne propozycje?

Opublikowano

Jeżeli da się rozpakować clienta servera robisz tak.

Rozpakowujesz locale_pl bierzesz z niego pliki item_list i item_proto -->> podmieniasz je w folderze "mod"

Potem rozpakowujesz root podmieniasz npclist, atlasinfo i te pliki msm.warrior, sura , szaman itp-->> podmieniasz je w folderze mod--> msm

 

I na koniec możesz podmienić cały folder pack z clienta servera.

Będzie działało jeżeli client nie jest zabezpieczony .

Opublikowano

Cały czas nie widać broni ani nowych fryzur;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...