Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FakeServe | 1.5.2 | FreeBuild | Survival | Zabawa | Lepszy Generator! |


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg FakeServe!


informacje.png


strzalka.gifTYP: Freebuild+Survival


strzalka.gifSloty: 30


strzalka.gifIP: fakeserve.maxc.pl:25690


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie ;]


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie


admini.png


Ogarnięta


pluginy.png


Idealnie dobrane


inf.png


Rekrutacja Otwarta!

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Opublikowano

Tylko dzisiaj przez 1 dzien zwiększony drop z stona! Zapraszam!

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Opublikowano

Nie widze działek...

Nie polecam sprzedajnia adminow...

Nie widzisz dzialek? Hehe /warp dzialki

Sprzedajnia adminow? Napisalem ci skladka a ty dam ci 15 zl jak dasz mi teraz admina ... Chciałem abyś pograł troche

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Opublikowano

No szczerze mówiąc na serwerze gra skupisko gimbusów i neo.

Wyzywają cię, a administracja używa wulgaryzmów.

Podam przykład: Był konkurs, wygrałem Vipa na 2 GODZINY! (tylko!). Ok, wszystko ładnie, pięknie, 1 komenda nie działała, którą powinienem mieć. Ale po około 5 minutach ranga została mi odebrana. Potem rozpoczęły się wyzwiska itp.

Nie polecam serwera.

Komenda nie działa: pisałem przecież że tego pluginu niema jeszcze na 1.5.2... A zapomnialem ta komende z tablicy usunąc.. Wyzywają sie? A ty nie? Wcale :>

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Opublikowano

Rozumię Pana, ale jakie wyzwiska leciały na mnie?

"Zamiast mózgu masz pupcie"... Takie coś wyczytałem.

Świadczy to o poziomie inteligencji graczy na tym serwerze.

Osoba która tak napiasła pokazała swój wiek.

Zresztą była sytuacja, że wygrałem rangę Vip (na evencie, na okres 2 godzin).

Prosić się o nią musiałem z 5 minut, następnie była mi cały czas odbierana i dawana.

Nawet nic nie robiąc rangę CH** dostałem.

Więc widać tu poziom inteligencji administracji i serwera.

Ale czy to moja wina? To nie ja wybieram graczy... To gracze wybierają serwer -.- Zaraz podam Nowe IP serwera

 

 

 

Po opinach Serwera wyłączyli Tego Serwera, nawet NIE sprawdzie Jak wyglądał Serwer

Zmiana IP nie umiesz czytac?

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Opublikowano

2 dni serwer chodzi, a Pan zmieniał mapę?

A kto mówił o zmianie mapy? ... Wszystko będzie normalnie -.- Hejterze

 

 

 

Noo no... Czekamy na IP:))

Już się pliki wgrywają :)

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Opublikowano

No i co z serwerem? Dalej te problemy macie?

Hosting coś ma problemy z portami ;3 napisałem im żeby mi odblokowali ;3

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Opublikowano

Wy jesteście jacyś chorzy... CHYBA PISZE WYRAZNIE " HOSTING MA PROBLEM! " Mój serwer ma podane złe ftp.. I ip inne... Oco wam chodzi..

100 Postów! - Nie :C

200 Postów! - Nie :C

300 Postów! - Nie :C

400 Postów! - Nie :C

500 Postów! - Nie :C

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...