Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineCraft 1.5 ---Server YouTubera--[LegenderyCraft24][FreeBuild+Frakcje][Dwie Mapy][5xWiekszyo Exp][N-wl][24/7][No-prem][Spleef][Mob-arena][PvP-arena]


Aiming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png LegenderyCraft24.cba.pl 1364478375-U369501.png





Adres IP: s136.csrv.pl:26813



TeamSpeak 3:rs22.teamspeak.pl:5700



Forum:LegenderyCraft24.cba.pl



Kanal YouTube: www.youtube.com/user/Pro100PL



ItemShop:Legenderycraft24.cba.pl/item-shop-2/





Typ serwera: FreeBuild+Frakcje




Ilość slotów: 100




Wersja serwera: 1.5.1




Premium: dialog_cancel.png




Potwory: yes.png




Zwierzęta: yes.png




PVP: yes.png




WL: dialog_cancel.png



1364478361-U369501.png Dodatkowe informacje 1364478375-U369501.png



Server jest od 4 miesiecy i spokojnie bedzie stac dalej .


Polaczenie FreeBuilida z Frakcjami


jest bardzo dobrym rozwiazaniem dla osob ktorzy nie moga sie zdecydowac na czym grac !


Sa dwa oddzielnie swiaty i itemy


-Frakcje


-FreeBuild


Server jest postawiony na hostingu craftserv.pl


Nie ma lagów


Jest duzo atrakcji typu :


Spleef


ArenaPvP


Mob-Arena


i wiele wiecej


Mozecie zakupic sobie VIP ,SVIP lub inne itemki ktore pomoga wam przetrwac




1364478361-U369501.png Rekrutacja na Admina/Pomocnika 1364478375-U369501.png



1. Wiek:
2. Obycie z komendami:
3. Dlaczego ty:
4. Staż z minecraftem:
5. Staż z serwerami:
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:
7. Na ilu serwerach grałeś:


8.Czy masz mikrofon ?


9.Czy masz TeamSpeak 3(obowiazkowo)?

Opublikowano

 

1. Wiek: 14.

2. Obycie z komendami: 8/10

3. Dlaczego ty: Poniewaz jestem osoba zorganizowana oraz ogarnieta,pomagam graczom jak i administracji.

4. Staż z minecraftem: 2 lata.

5. Staż z serwerami: Rok.

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak,bylem na 4 .

7. Na ilu serwerach grałeś:ok. 20

8.Czy masz mikrofon ? Tak posiadam microfon.

9.Czy masz TeamSpeak 3(obowiazkowo)? Rowniez posiadam ts3.

Nick w grze mam Wojciech.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...