Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] MINECRAFTOWE HAWAJE 1.5.2 ! 05.05.2013 ! HEALTH INFO ! STONE DROP ! HARDCORE ! KM4 ! MUSISZ TUTAJ BYĆ ! ZAPRASZAM !


FroostuTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MINECRAFTOWE HAWAJE 1.5.2

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: SURVIVAL/HARDCORE

strzalka.gifSloty: 10+

strzalka.gifIP: s112.csrv.pl:43005

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: NIE

Administracja5.png
CE4 Studio(Manniek,Froostu), WhiteParty

pluginy3.png
TAKIE JAK: PODSTAWOWE,DIAMENTY ZE STONE, INFORMACJE O STANIE ŻYCIA POTWORA LUB GRACZA, LOSOWE MIEJSCE NA MAPIE I WIELE WIELE WIĘCEJ ! WEJDŹ A NIE POZAŁUJESZ :)

InformacjeDOT3.png
Serwer startuje jutro (05.05.2013r) o godzinie 13:00 ew. przełożę na 14:00 ale wcześniej pojawi się informacja !

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

NIE POLECAM SERWER 10 SLOTOWY STOI BO STOI NIE MA CO ROBIĆ DO DUPY. NIE POLECAM SIĘ ZGŁASZAĆ DO ADMINISTRACJI W 100% NIE OGRANIA ORAZ ZABIJA GRACZY BEZ POWODU. (Sorry za Caps ,ale chce ostrzec)

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano

NIE POLECAM SERWER 10 SLOTOWY STOI BO STOI NIE MA CO ROBIĆ DO DUPY. NIE POLECAM SIĘ ZGŁASZAĆ DO ADMINISTRACJI W 100% NIE OGRANIA ORAZ ZABIJA GRACZY BEZ POWODU. (Sorry za Caps ,ale chce ostrzec)

Eeemm. Sam się obraziłeś kiedy rozmawialiśmy na skype zapytałem za jakim klubem jesteś... Coś tam powiedziałeś, kumpel Cię wyśmiał a ty jak "pizda" się obraziłeś HAHAHAH :D Pozdrowienia ! A co do serwera nie miałeś zadnych wątów :D haha Zapraszam do gry : )

____________________

 

PEACE

____________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...