Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić taki napis jak na ss?


EvilBadDay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yy efekty?

W minecrafcie screenshot zrobiony (chyba) i po prostu napisał na obrazku "krafci" minecraftową czcionką. Nie wiem czy mnie rozumiesz xD Tak dokładniej. Zrobił screena (zrzut ekranu) w grze minecraft. I wziął tego screena (ten zrzut ekranu) do painta/photoshopa/gimpa i napisał na tym zrzucie "krafci" minecraftową czcionką.. xD

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Tak właśnie chodzi mi o ten napis jak dodał że na krawędzi jest takie rozjaśnione i taka mała obramówka i wogule.

Opublikowano

AA.. w Photoshopie to tak:

Obramówka to styl. Piszesz napis i w zakładce style jest taki kwadracik że samo obramowanie a w środku szarę. To jest ta obramówka

Na krawędzi rozjaśnione to nie wiem.. gradient?

Nie wiem czy ogarniasz bo chyba nie zajmujesz się grafiką :P

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Jak zrobić taki jak na ss napisz chodzi mi o wszystkie efekty? ------> beztytyvy.jpg

 

Jak na moje to jest tak:

 

1. Czarny obrys - robisz napis -> prawy na warstwę -> blending options (opcje mieszania) -> stroke i ustawiasz czarny 1 px.

2. Rozjaśnienie -> blending options -> inner glow -> ustawiasz wedle uznania.

Opublikowano

Jak na moje to jest tak:

 

1. Czarny obrys - robisz napis -> prawy na warstwę -> blending options (opcje mieszania) -> stroke i ustawiasz czarny 1 px.

2. Rozjaśnienie -> blending options -> inner glow -> ustawiasz wedle uznania.

3. Gradient/Nałożenie koloru ( zielony ;d)

Koniec podpunktów co do napisu ;d

 

Teraz tło:

1.Bierzesz i robisz jakiś screen z Minecrafta.

2.Odpowiednio go dopasowujesz jako tło napisu.

3.Z tego co widzę kolega użył solaryzacji.

 

Gotowe ;D

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...