Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie może nikt się bić pomoże ktoś ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.Mam problem ponieważ mam serwer pvp bukkit i nie może nikt się nigdzie bić pomoże ktoś ? !

 

A i to moje pluginy serwerowe :

AZRank

AntiCheat

AntiRelog

AuthMe

AutoMessage

ChestShop

ClearLag

ColoredSigns

ColoredTablist

EnchantShops

Enchanter

EpicBoss

Essentialls wszystko prócz AntiBuild ponieważ jak mam antibuild nikt nie może otwieraćskrzynek na spawnie.

HeadGive

MobHealth

Multiverse-Portal

NoCheatPlus

OpenInv

PermissionsEx

PlayerStatusSigns

PvPLevels

TimTheEnchanter

TopPvP

TreasuereChest

Vault

WorldEdit

WorldGuard

WorldBorder

 

 

Pomoże ktoś ? ;/ Co mam z tego usunąć mogę przesłać całą paczkę.Próbowałem wszystkich metod z neta i swoich ale nic nie pomogło.PvP niby włączone na stronie

 

 

Opublikowano

Tak wiem , że ta komenda jest używałem jej ale problem taki z tym pvp ale jak pisze . Bo spawn to kula sześcienna i jak dać na to cuboid i żeby mogli używać Tchest ? ? ? Bo pisze //expand 500 500 up potem //expand 500 500 down i pisze rozszerzono o 0 bloków . . .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czy dałeś //expand vert albo //expand 1000 1000 up ? (to praktycznie to samo)

//expand to określeie zaznaczenia w góre i w dół

czyli : //expand 10 8 up daje 10 do góry 8 do dołu

//expand vert daje maxymalnie w góre i w dół



OK zrób pokolei jak mówie

jeśli już dałeś tam cuba :

stań tam i wpisz /rg info

jeśli jest tam cuboid to go usuń /rg remove (nazwa)

i od początku :

1.//wand

2.zaznaczasz teren

3.//expand vert

4./rg define pvp

5./rg flag pvp pvp allow

allow - włączanie pvp

deny - wyłączanie pvp

Myśle że pomogłem

Jeśli nie spróbuj reinstalować plugin

Więcej nie pomoge :(

Opublikowano

 

Jakby to nie pomogło, to pamiętam że w multiverse czasami trzeba ustawić

/mv modify set pvp true world

 

Zgadza się. Być może jeszcze trzeba przejrzeć config WorldGuard.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...