Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zna ktoś dobry deck dla Świątyni


PopapranyV9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taką talię świątyni ale talia ta nie daje takiego kopa jak moja talia Inferno którą mam 15 win z rzędu.

 

Moja talia:

 

Bohater:

Ishuma, Władca Smoków

 

Wydarzenia(8):

1x Tydzień Surowości

1x Miesiąc Szmaragdowej Pieśni

2x Dzień Fortuny

4x Tydzień Zbrojmistrzów

 

Stwory(43):

4x Żarłacz Strażnik

4x Źródlany Duch

1x Poszukiwacz Śmierci z Pao

4x Koralowa Kapłanka

4x Kappa

4x Śnieżna Panna

3x Strażnik Shanriyi

3x Pomniejszy Żywiołak Powietrza

2x Żółw z Gór Cienia

4x Kirin

4x Wanizame

1x Rozwścieczona Wiwerna

1x Kenshi

1x Perłowa Kapłanka

1x Naga

1x Kensei

1x Święty Kirin

 

Zaklęcia(16):

1x Wieczna Zima

3x Promień

3x Mur Wodny

2x Lodowe Kolce

2x Błogosławieństwo

2x Lodowa Broń

2x Słowo Światła

1x Wskrzeszenie

 

Łuty(8):

3x Sterta Złota

4x Filar Zapobieguwości

1x Labirynt Lodu

 

Razem 76 kart

Opublikowano

Ishume robi się pod karty, które unieruchamiają przeciwników że względu na jej umiejętność. Oto polecamy przeze mnie deck pod Ishume. Tobie jeszcze trochę do niego brakuje. Jak na razie zbieraj karty, które ci brakują :D

 

Wydarzenia:

- 4x Burza Many (chyba tak to się tłumaczy na polski xD)

- 4x Tydzień Dzikich Dusz

 

Stwory:

- 4x Lisek (nie pamiętam nazwy)

- 4x Źródlany Duch

- 4x Perłowa Kapłanka

- 4x Strażnik Shanryi

- 4x Show Maiden (nie pamiętam polskiej nazwy, poszukaj w google xD)

- 4x Kappa

- 1x Nyoroi coś tam (znowu nie pamiętam nazwy, wiem że ma pomarańczową nazwę i jest za 4 mały xD)

- 4x Kapłanka Shanryi

- 4x Perłowa Księżniczka

 

Zaklęcia:

- 4x Wieczna Zima

 

Łuty:

- 4x Coś tam szermkerki (znów nidy pamiętam, jest za 2 many i sprawia że tylko jeden stwor może atakować z każdego szeregu)

- 4x Podwodna Forteca (znów nie jestem pewien nazwy xD)

- 1x Ołtarz Yukiko

- 4x Mroźny Labirynt (chyba xD)

 

 

 

To jest moim zdaniem dobry deck na Ishume i jej umiejętność. Oczywiście jak na razie musisz zastąpić karty których nie masz jakimiś innymi :p

37496916.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...