Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC.WYCRAFTOWANI.PL SURVIVAL + FRAKCJE [ANTY X-RAY] [NON-PREMIUM] [DZIS 20.30 START!] [DIAXY Z STONE'A] [CZĘSTE EVENTY]


diabelek99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM !
MAM DO ZAPREZENTOWANIA WAM SERWER SURVIAL+FRAKCJE.

SZUKASZ SERWERA NON-PREMIUM ?

NIE NAWIDZISZGRAC Z CZITERAMI ?
LUBISZ POGRAĆ W MIŁEJ ATMOSFERZE Z OGARNIETYMI ADMINAMI ?
TO SERWER STWORZONY WŁASNIE DLA CIEBIE!

FORUM I STRONA SERWERA SĄ W BUDOWIE!!!

A WIĘC PRZEJDŹMY DO JAKIŚ PODSTAWOWYCH INFORMACJI O SERWERZE:

SLOTY:20

IP: spr102.owncraft.pl:6350

MOBY/ZWIERZĘTA-TAK

NETHER- TAK

PVP - TAK

WL- NIE

STATUS - OFF , START PRZEWIDYWANY NA 20.30!

ADMINISTRACJA:

HEAD ADMIN - Danio1903

Admin - MalaOwieczka

KidMod- Brak

DROPY:

DIAXY 0,8% (SZANSA NA DROP OD 1 DO 7 DIAXÓW)

ZŁOTO 1% (SZANSA NA DROP OD 1 DO 6 ZŁOTA)

ŻELAZO 3% (SZANSA NA DROP OD 1 DO 8 ŻELAZA)

EMERALDY 1% (SZANSA NA DROP OD 1 DO 6 EMERALDÓW)

ZE STONE'A DROPI TAKŻE EXP ORAZ BUTELECZKI EXPA.

Ps:MODERATORZE MPC NIE USUWAJ TEGO TEMATU TYLKO USUŃ TAMTY BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY!

DO ZAŁOZENIA GILDI POTRZEBNE SĄ NAM NIEZBĘDNE ITEMKI SĄ NIMI:

-DIAMENTY (32 SZTUKI)

-EMERALDY (32 SZTUKI)

-ZŁOTO (32 SZTUKI)

-ŻELAZO (32 SZTUKI)

-PAPIER ( 32 SZTUKI)

-TNT (32 SZTUKI)

DO ZOBACZENIA

MALA OWIECZKA!


Opublikowano

Nie Polecam tego servera Administracji jest duzo ale nie wiedza co robic... jak probowalem im powiedziec ze cuboida nie ma zeby postawili z flaga build deny oni... sie bawia w Eventy...

 

 

Ocena Negatywna!

Opublikowano

Jest 24/7 Tylko hosting OwnServ... Jest tak poqrwiony, że nawet nie utrzyma 14 osób na serwerze tylko po jakimś czasie lag albo się wyłączy !


~~HeadAdmin Serwera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...