Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] 'End of stream' Wywala czasem graczy gdy ich liczba dojdzie do 100


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam serwer Frakcje+Sv 250sl, Dedyk, 16GB RAM.

I od dzisiaj zaczął się problem z End of stream ..

Wyrzuca czasem 1/2 graczy i to jest uciążliwe ..

Co mogę zrobić?

Proszę o szybka odpowiedź!

Opublikowano

Ale i tak gra tak po 100/105 osob

Myślę gdyby grało około 180 to by mógł być ten problem .

Proszę nadal o pomoc

Opublikowano

Ile ramu przydzielone na plik startowy .sh ? Powyżej 75% całości ?

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

Jaki masz start.sh co masz w środku jaką komęde, bo jak kiedyś miałem dedyka vps, to się dowiedziałem że do tego trzeba jakąś jeszcze komędę dopisać która będzie ciągle killała zbędne procesy, które syfią procesor i w ten sposób mój problem się rozwiązał.

Opublikowano

Około 75/80 %

 

Zdecydowanie za dużo , maszynie brakuje ramu , skoro masz 16GB daj dla bukkita 10-12GB i problem się rozwiąże .

System zlagowany a nie gra, ping nie odpowiada i dlatego pojawia się problem.

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...