Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odnośnie przedmiotów, jestem nowy


karq90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kilka pytań dot. przedmiotów :

1 czy gifty służą tylko do rozdawania NPC?

2 czy mam jakieś korzyści z tego, że wzrasta ten pasek polubienia mnie u danego NPC? :D

3 skąd mogę dropić Octagonal Water (nie wiem czy dobrze napisalem, taka żółta)

4 czy opłaca się robić z np Agate Fragment te lepsze wersje (Rought)

5 do czego służą takie pieczęcie (nazywają się Stampy)

6 i ostatnie, nie kumam co jest z przedmiotem jeśli w jego rogu jest taka czerwona kropka :)

Opublikowano

1. Tak gifty służą tylko dawaniu npc

2. Za każdy gift masz ileś pkt do 3 różnych rzeczy, nie napiszę jak się nazywają bo nie gram w DN :x (nie pamiętam). Gdy uzbierasz jakąś ilość pkt możesz iść do npc w SH (drugie miasto Saint Haven chyba się pisało..) i u niego wymieniasz pkt za itemki. Gostek jest grubawy, stoi przy fontannie obok AH/TH ( gościa od aukcji ). Klikając na tego gostka musisz scrollem zjechać w dół

3. Tylko misje z tego co pamiętam

4. Zależy czy Ci brakuje czy nie.. Mi jak zostawały to wymieniałem chociaż lepiej jest trzymać na potem gdy będą już większe niż rought

5. Stampy - inni mówią stemple i pieczętują epic item by można było wystawić w AH/TH. Nie zawsze może Ci zapieczętować

6. Też nie wiem :O może gdybyś dał screena...

Zbieram like ;x

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...