Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.5.2 WojnyGildi NO-LAG 16GB l NOWE DROPY l EXP ZE STONE l TARCZE l SKILE


GoonZ6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hs5Q7Sx.png


Witajcie, mam do zaprezentowania nowy wymiar surwiwalu !



Co oferujemy ?



-Brak lagów


-Dobry kontakt z Administracją


-Brak wulgaryzmów


-Dobre samopoczucie na serwerze


-Ciekawe pluginy


-Ładna mapa


-Szybka odpowiedz


-Częste eventy !


-Miła Administracja


-Mili gracze


-Jesteśmy Konsekwentni


-Nodusy u nas nie pograją !


-Nie ma zmieniania mapy !




Informacje:



Adres IP:91.230.204.25


Nether:TAK


Whitelist:Nie


END:Nie


Premium:Nie


Sloty:100



Zpb0SFV.png


Na serwerze mamy kilka bajerów, takie jak np.


Tarcze na serwerze, crafting podany na spawn, Trzymając tarcze w ręce, zmniejszajamy obrażenia które są nam zadawane


Szybki dostęp do pomocy, pod komendą /informacje


Ranking PvP pod komendą /leadkills oraz statystyki po prawej stronie (Board)


Drop exp'a ze stone, szybko się nabija exp, więc granie na serwerze będzie bardzo umilone i przyjazne !


Dodaliśmy efekty smierci


Serwer będzie miał konserwacje (Prawdopodobnie jutro) W której dodamy wiele innych Bajerów na serwer !






Opublikowano

Zapraszamy :)

 

Dzisiaj godzina 14:30 Event Parcour ! Do wygrania cenne nagrody na serwerze

 

Co miesiąc na serwerze drop diax 1,6% na 1-2 h !

Opublikowano

Event trwa w najlepsze a was przybywa :)

153dde02cd19d.png



Zapraszamy warto serwerek ma tylko 2 dni a już 50 graczy



x



x



xx

Opublikowano

Odświeżanie tematu co 24h.

Szanuj innych, za tymi pikselami są ludzie.

"Z racją jest jak z dupą - każdy ma swoją"

Opublikowano

Niby fajny serwer, ale nieskonczonośc jedzenia dla graczy, praktycznie żadne wymagania na założenie gildi i komenda /heal dla vipów powodują, że nie chce mi się grać, za łątwo.

Opublikowano

@up Czemu nieskończoność jedzenia ?

Komenda /heal dla Vip'a jest co 5min

 

Na spawnie itemy w skrzynce można brać ciągle, a w niej jest m.in jedzenie.

 

Vip zostaje automatycznie uleczony co 5 minut, a co jeśli wtedy by walczył z przeciwną gildią?

 

Pokonanie vipa i gracza powinno być na równym poziomie trudności, a nie pay to win.

 

 

Drop diaxa jest za duży, pokopałem 64 cobla i 2 diaxy mi dropły. Proponuje zmniejszyć z 0,6 % na 0,3 %.

 

Dlatego też, że za tylko 1 diaxa można założyć gildie.

 

Exp za szybko leci, jakoś bym utrudnił i serwer byłby spoko.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...