Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Serwera MultiPoland - SV+Frakcje II Edycja [start dzisiaj o 18!]


Gość 1sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

''


'


''


'






MultiPoland




Typ: SV+Frakcje



Sloty: 33



IP: Zostanie podane dzisiaj o 17



Status: Start dzisiaj o 18






Witam, zapowiadam wam II Edycje serwera MultiPoland.



Wystartuje on dzisiaj (06.05.2013) o godzinie 18:00. Po tej godzinie, będzie masa



eventów w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, oraz ranga Vip na 7 dni



dla 2 osób które przejdzią jako [1], jeden z 2 parkurów.




Oprócz tego będą eventy takie jak: YesOrNO, spleef oraz RobinHood.



To nie koniec, po eventach (o godz. 21) odbędzie się losowanie rangi Vip na miesiąc!




Żeby wziąć udział w losowaniu napisz swój nick pod tematem, oraz hasło:


Biorę udział!


Uwaga!


Żeby losowanie się odbyło musi się zgłosić min. 10 osób!




To tyle z informacji dotyczących startu



serwera, teraz parę screenów co znajdziecie



na serwerze:




:Frakcje za itemy:



post-609293-0-02000000-1367650182_thumb.png



:OutherDrops:



post-609293-0-20054000-1367650130_thumb.png



:[GATE]:



post-609293-0-23220500-1367650166_thumb.png



:AntyRelog:



:Oraz wiele innych przydatnych pluginów:



post-609293-0-27630900-1367650192_thumb.png




Rekrutacja:



Szukam ekipy na serwer!



HeadAdmin: 1sharp


Administratorka: Mandarynka


Admin: Wolne


Moderator: samczos


Technik: Wolne


Strażnik: NinjaPol


Strażnik: Wolne


WebMaster: Wolne


YouTuber: Wolne


Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną na:



GG: 47267423


lub


Skype: ch1sharp


PS.: Masz jakieś pytania, lub wątpliwości? Pisz!


  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...