Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tyle wygrać! Czyli po reinstalacjii...


Nuts.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tak. Przeinstalowałem sobie system na czysto już, mam windowsa 7 i od razu widzę różnicę. Zainstalowałem tylko google chroom i tyle. Co polecacie zainstalować? Tzn poza standardowymi programami, co będzie mi chronić komputer, czy coś? Przyśpieszać? Podkręcić procka? Nie wiem - nie znam się.


I mam jakieś sterowniki jeszcze instalować, czy wszystko jest?

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png
Opublikowano

sterowniki powinny być ale zapewne nie do wszystkiego wiec se poszukaj a po 2 co do oc itp podaj może podzespoły? a co do ochrony kompa comodo internet security + firewall

Opublikowano

co do anty, wgraj sobei noda32/nortona a co do sterów to jeśli nie wgrywałeś sam żadnych do karty to zapewne ich nei masz wgranym(więc polecam pobrać i wgrać)

Opublikowano

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

 

Wybierz swoją kartę, system, pobierz i wgraj.

Podaj jeszcze model płyty głównej.

 

Co do antywirusa to jak @up Kaspersky/Avira + Comodo Firewall.

 

Polecam zrobić defragmentację poszczególnych partycji(np. programem Defraggler)

 

Wgraj sobie również program HWMonitor do sporadycznej kontroli temperatur podzespołów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...