Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego najwięcej ludzi gra w Jinno?


TigerXMetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież jinno to taka płaska mapa... A shinshoo ma fajne miejscówki np przy Rybaku przy stajennym za intruktorami... Chunjo też jest fajnie zrobione ma górki fajne mury osłaniające kowala handlarke... a w jinno? Nic płaska brzydka mapa...

Opublikowano

Ponieważ jest najłatwiejszą mapą do ogarnięcia.

Po co się tu patrzysz? I tak sygnatury nie ma ;) Ale plusika możesz dać. xD


Opublikowano

@UP

Tak ci sie wydaje bo grasz w jinno... Shinsho jest rownie latwe ale chunjo to lipa :D ale ma fajne m1

Poniewaz (nie wiem dlaczego) najwiecej ludzi zaczelo grac w jinno i najbardziej przypadlo do gustu.

Na hardach/globalach najczesciej sam zaczynam w jinno i tylko tam. Potem jesli moge to sie przenosze.

Opublikowano

@UP wg 'historii' chunjo to krolestwo handlu ;)

ja nie lubie grac w jinno ale ma najlepszą mape m2 ;)

a shinsoo najlepsze m1

Hejo

Opublikowano

Chunjo

żółty

zachód

rozwój duchowy

Shinsoo

czerwony

południe

handel

Jinno

niebieski

wschód

walka i potęga militarna

i wszystko jasne xD

''Moc Energia Amfetamina''

 

Opublikowano

Jinno bo są tam największe spoty :

 

1.Psy duży spot

2.Zaprysy duży spot

3.Dzikusy duży spot

4.No i BO największy spot o który jest zawsze walka.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

@UP

Tak ci sie wydaje bo grasz w jinno... Shinsho jest rownie latwe ale chunjo to lipa :D ale ma fajne m1

 

Miejscówki miejscówkami ... To zależy od gustu :) Mi np. bardziej podoba się gra w Chunjo niż w Shinsoo.

Gdy grasz wszędzie ogarniasz wszystkie mapki a prawda jest taka ,że na wylotach Jinno są w miarę duże spoty,szybszy dojazd na BO

Królestwo na ogół słynie już od wielu lat z Handlu etc.

Opublikowano

Ludzie wedlug mnie Jinno wybieraja, poniewaz sa tam najwieksze spoty i najlatwiej znalezc metiny. Taka prawda, przeciez w m1 masz dwa duze spoty z wilkami, w m2 masz kilka spotow, na bo masz najwiekszego spota, wszedzie najwieksze spoty.

Opublikowano

Jinno jest najłatwiejsza mapą i ma najlepsze miejscówki (BO,m2) etc.

jinno spot m2 bo najlepszy? mówimy o tej samej grze?

Metin2: TheLasVegas / JOINTOWO


LOL: TheLasVegas 1800+ BAN


Opublikowano

Na plu przyjelo sie ze w jinno stawiamy shopy i raczej nic ani nikt tego nie zmieni.Znam wiele privow gdzie w chunjo gra x5 wiecej ludzi niz w jinno np Azm*l etc.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Ja tam wole smerfy ;-) Chociaz w zoltkach sa wieksze spoty bestow ale niebiescy maja duze m1

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

Nie mam pojęcia dlaczego tam najwięcej ludzi gra :)

Może poprostu wydaje nam się :) Jak wchodzisz do Jinno M1 piewsze co żuca Ci się w oczy to lagi ;D

Jinno = Królewstwo Shopków

Ja np od zawsze Chunjo ;) mapka ładna m1 może troche "małe" ale wszędzie jest blisko H. różności Depo ;)

Shinso natomiast kojarzy mi się z koxami :) przynajmiej było tak np na EliteMt2 najlepsze gildie tam były :D

Ale czesto robili wypady na Chunjo i zawsze płakali :D

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Większość poczatkująych graczy nie umie wybrać królestwa i zostaje przy zaznaczonym automatycznie. Oraz jinno było od zawsze królestwem handlu

Opublikowano

Dlaczego jinno?

  • Największe spoty (przykład: BO, M2)
  • Najwięcej ludzi
  • Najwięcej sklepów
  • Prosta mapa
  • NPC są nie daleko siebie rozstawieni

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...