Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Realm Of The Mad God - Bez Przeglądarki!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kultowa gra "Realm Of The Mad God" Odpalane bez przeglądarki narazie plik nie ma ikonu i wielu funkcji : ale sprawnie działa logowanie/gra/rejestracja.

Screen:
91492935788090680382.jpg
Jak widać przyciski nie są jakieś bujne bo to dopiero testy ! - Na razie jest brak możliwości przemiesczania okienka i zmiana rozmiarów tak jak mówie TESTY.
Instrukcja:
1. Odpalamy plik .exe
2. Klikamy na "Play The Game"
3. Cieszymy się grą (Online wym. dos. do internetu)
4.Żeby wyjść klikamy "Exit"
Download:

http://www.sendspace.pl/file/9e520b5598f13684b5dc901


Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/ce6027ec3c2e286ce5941756e777a52d6511bb2bc79c2ac98fba23c870590845/analysis/1367605767/


Oceny/pytania oraz propozycje pisać w komentarzach!



Króciutki film:

http://www.youtube.com/watch?v=p_uFbQG0fPo

Opublikowano

Jak by co to mogę podrzucić wersję z AutoAIM, AutoNexus'em, Fullscreenem i innym pierdołami dla chętnych ;p

Opublikowano

Projekt nie bedzie dalej ciągniety. Proszę Mod'a o zamknięcie tematu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak by co to mogę podrzucić wersję z AutoAIM, AutoNexus'em, Fullscreenem i innym pierdołami dla chętnych ;p

 

 

Jak by co to mogę podrzucić wersję z AutoAIM, AutoNexus'em, Fullscreenem i innym pierdołami dla chętnych ;p

mi morzesz

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak by co to mogę podrzucić wersję z AutoAIM, AutoNexus'em, Fullscreenem i innym pierdołami dla chętnych ;p

 

 

Jak by co to mogę podrzucić wersję z AutoAIM, AutoNexus'em, Fullscreenem i innym pierdołami dla chętnych ;p

e a jak włonczyci full skrina

Opublikowano

Projekt nie bedzie dalej ciągniety. Proszę Mod'a o zamknięcie tematu

i Dla Czego Nie Zamykacie Tematu ???

 

@Top

 

Lepiej pobrać ze Steama ..., ale przynajmniej coś robisz !

Opublikowano

Wersja na Steam, nie ma hack'ów. Na normalnej wersji istnieją, wystarczy na normalnej założyć konto lokalne, nabić cheat'ami towar, potem na STEAM'ie można szpanować. Cheat'y się przydają ponieważ itemy do tej gry są sporo warte (realnej kasy).

Pozdr.

Opublikowano

Pisałem ze juz nie prowadze tego programu ... Jest tu jakis mod ktory by zamknal ten temat?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...