Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

I AIRBATTLE I - Twój najlepszy survival w sieci ! [Nowa odsłona] [Tarcze][Statystyki] [Exp ze stone] AirBattle zaprasza do zabawy z nami ! I A I B I


GoonZ6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hs5Q7Sx.png


Witajcie, mam do zaprezentowania nowy wymiar surwiwalu !



Co oferujemy ?



-Brak lagów


-Dobry kontakt z Administracją


-Brak wulgaryzmów


-Dobre samopoczucie na serwerze


-Ciekawe pluginy


-Ładna mapa


-Szybka odpowiedz


-Częste eventy !


-Miła Administracja


-Mili gracze


-Jesteśmy Konsekwentni


-Nodusy u nas nie pograją !


-Nie ma zmieniania mapy !




Informacje:



Adres IP:91.230.204.25


Nether:TAK


Whitelist:Nie


END:Nie


Premium:Nie


Sloty:100



Zpb0SFV.png


Na serwerze mamy kilka bajerów, takie jak np.


Tarcze na serwerze, crafting podany na spawn, Trzymając tarcze w ręce, zmniejszajamy obrażenia które są nam zadawane


Szybki dostęp do pomocy, pod komendą /informacje


Ranking PvP pod komendą /leadkills oraz statystyki po prawej stronie (Board)


Drop exp'a ze stone, szybko się nabija exp, więc granie na serwerze będzie bardzo umilone i przyjazne !



Serwer będzie miał konserwacje (Prawdopodobnie jutro) W której dodamy wiele innych Bajerów na serwer !




Już dzisiaj, godzina 20:30 Event !


Wszystkie dropy powiększone x 2 ! !


Opublikowano

Mapka ściągnięta z internetu znam serwer z takim samym spawnem ;p Ale tak poza tym serwer jest fajny mimo, że gra trochę mało osób ;P

 

 

Odrazu po wejściu na serwer zaczął spamić jakiś gościu, że ukradliście mu serwer co zniechęciło praktcznie 3/4 serwera każdy wyszedł.

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Ładna prezka, server też, administracja ogarnia - Polecam .

52718291273710441791.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...