Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wystąpił problem z klientem gry rappelz zostal on zamkniety


mario719

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, szukalem fajnych gier mmorpg gralem w metka ale mi sie znudzil i bardzo się napaliłem na tego "rappelz" juz czytalem poradniki kim grac co dropic itp... no i dobra pobralem klienta spaczowalem go wlaczam gre (wlaczyla sie normalnie) co prawda mialem drobne lagi nawet przy tym stworzyłem postać kliknąłem wybierz no i gra zaczeła się ładowac to sobie mysle "super, zaraz sobie pogram!" no i w czasie ladowania mialem taki komunikat "Wystąpił problem z klientem gry rappelz zostal on zamkniety cos tam dalej" więc tak rzeczy które zrobilem: -Mam najnowsze sterowniki karty graficznej -próbowałem roznych ustawien graficznych zarówno w grze jak i w komputerze -przeinstalowalem 2 razy rappelz -zainstalowalem biblioteki -direct jest zgodny -czytalem i szukalem w google roznych tematow nic nie pomoglo... Spelniam wymagania minimalne gry konfiguracja mojego kompa dokładniej LAPTOPA to Intel celeron 1.73ghz RAM: 2.5 GB DDR2 Grafika: intel 965 express chipset family 128 MB to chyba wszystko dodam, ze inne gierki typu metin2 chodzą mi ładnie a bardzo mi zależy zeby pograć w tą gierkę ;/ Z góry dzięki jak coś zapomniałem dopisać to przepraszam.. Pozdrawiam

Opublikowano

Problem może być twoja zintegrowana karta graficzna. Ta karta nie jest do gier.

Procek też mały, więc przez niego masz lagi.

Spróbuj zmienić na najmniejszą rozdzielczość.

Opublikowano

Witaj,

 

 

 

 

 

Ten błąd najprawdopodobniej związany

jest z kartą grafiki, która nie jest obsługiwana przez Rappelz, lub

sterownik karty graficznej jest nieaktualny.

 

Prosimy się upewnić, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe dla Rappelz LINK.

 

 

 

W niektórych przypadkach wbudowana

karta graficzna nie będzie działać płynnie z Rappelz, należy pamiętać,

że te karty nie są w pełni przetestowane w działaniu z Rappelz i może

powodować zamknięcie lub zawieszenie gry.

 

 

 

Sugeruję, aby go grania korzystać z karty graficznej z chipsetem nVidia lub ATI.

 

 

 

Jeśli komputer jest w stanie obsłużyć

aplikację Rappelz, może to być problem ze sterownikiem karty wideo lub

ustawieniami karty graficznej, należy zaktualizować sterownik karty

graficznej, oraz zapewnić się że jest ona optymalnie skonfigurowana.

 

 

 

Problem ten może pojawiać się, jeśli

posiadasz uszkodzoną wersję DirectX. Upewnij się, że masz najnowszą

wersję DirectX firmy Microsoft.

 

 

 

Proszę spróbować zmienić rozdzielczość

ekranu, rozdzielczość w grze, spróbuj uruchomić grę w trybie okna,

spróbuj zmienić częstotliwość odświeżania ekranu.

 

Proszę zobaczyć na stronie producenta posiadanej karty graficznej jak należy dokonać zmiany tych ustawień.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Ramnestor

 

 

 

Zespół gPotato

 

 

 

@down

 

Napisz na forum rappelz'a gdyż tutaj niesttey niikt nie będzie w stanie Ci pomóc....

alishia.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...