Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Serwer czego brakuje, co jest nie tak pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , mam problem pytanie do was otóż posiadam Serwer FB przez pewien czas 4-5 msc miałem ciągle komplet graczy 20/20 a przynajmniej nie było tak ze byly pustki. Teraz poprostu jak bedzie 15 osób to jest święto i z tym kieruje moje pytanie co jest nie tak, fajnie jakby ktoś poprostu wszedł i ocenił swoim okiem czego brakuje bo z tego co widze to kazdemu graczowi sie podoba ale jakoś ich nie ma

moja prezentacja na MPC

 

http://www.mpcforum.pl/topic/933850-minecolandia-freebuild-24h/
 

a bezpośrednio IP na serwer mam w podpisie

Pomózcie! :)

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Opublikowano

Hmm..

Dodaj nowe bossy, rankingu zabójstw, TS3'a. ;)

Nowe bossy masz na myśli typu smok itd ? gdzie mogę znaleść to?

ranking zabójstw miałbyś tut. do tego

co do ts3 to był ale nikt z niego nie korzystał więc co to za sens

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Opublikowano

Mi przy 100 graczach siedzi 5 na TS :D Radzę dodać rozgrywki (mob arenę, surivival games :D)

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

 

 

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

 

Opublikowano

Dodaj jakieś nowe, ciekawe rzeczy ;) Bossy, survival games, spleef, rób częste eventy itp.

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Dodaj jakieś nowe, ciekawe rzeczy ;) Bossy, survival games, spleef, rób częste eventy itp.

Co to jest to Bossy nikt mi do tej pory nie odpowiedział , spleef jest

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Opublikowano

a czy móglbys powiedzieć próboje w motd zmienić kolory to wychodzi kolor ale też znaki zapytania sie pokazują np. ?[1.5.2]?Minecolandia ?FB

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...