Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie kupić auto za 5000-9000 SB?


Trololus2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oprócz tego co peter podał bardzo polecam też Koenigsegga Agerę za 8100 SB.

Według mnie jest lepszy od CCRX'a, jeden z najlepszych wozów w grze.

Opublikowano

Z wyprzedaży:

1.Koenigsegg CCX

2.Porshe 911 GT3 RS

3.Porshe 911 GT3 RS 4.0

 

Normalnie to Pagani Zonda Cinqe.Boss na dragach.Chyba że dozbierasz jeszcze 600 Sb i kupisz Aventadora

Opublikowano

Zdecydowanie z wyprzedaży polecam kupić (coś około 2800 SB) Porsche GT2 (997) bo to mistrz klasy A.

Po drugie, jeśli jeszcze nie masz to GT3 RS (3.7) ponieważ jest świetny na bardziej kręte trasy w klasie S.

CCX - tu bym się zastanowił. Auto jest do zdobycia w Achievementach i nie zachwyca raczej w swojej klasie.

Poza wyprzedażą odradzam kupowania drogich aut, gdyż kiedyś zdarzy się okazja kupienia ich w wyprzedaży bądź otrzymania w prezencie przy zakupie SB, a może EA zrobi jakąs inną niespodziankę.

Jedyne co, to polecam zadbac o posiadanie MR2, wg mnie to najlepsze auto w grze. w swoich klasach jest Bardzo szybkie, ma duży v-max, ma chyba najlepsze nitro ze wszystkich aut a do tego jest istnym taranem na inne auta.

Cena to jedyne 2100 SB i przy obliczeniach możesz go sobie kupić wraz z dwoma Porsche z wyprzedaży :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...